Toto je TOP 10 najočakávanejších hier s otvoreným svetom roku 2020

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

TOP 10 open world hier roku 2020

V súčasnej dobe sú hry s otvoreným svetom (open world) veľmi populárne a hrané. V hrách s otvoreným svetom sa môžete voľne pohybovať, objavovať nové miesta a v podstate robiť čokoľvek sa vám zachce. Keďže má tento rok vyjsť hneď niekoľko open world titulov, prinášame vám TOP 10 najočakávanejších hier s otvoreným svetom roku 2020.

10. The Eternal Cylinder (2020)

the eternal cylinder
Zdroj: hdqwalls.com

ACE Team prináša hráčom open world hru s naozaj unikátnym vzhľadom. V The Eternal Cylinder budete hrať za mimozemskú kreatúru, ktorá sa snaží vyhnúť masívnemu valcu, ktorý ničí všetko, čo mu príde do cesty. Každý priechod hrou má byť jedinečným, na koľko sa svety generujú náhodne. Hra bude časovou exkluzivitou pre Epic Store, a ak si chcete užiť hru na Steame, budete si musieť počkať ešte rok.

9. Animal Crossing: New Horizons (20. marec 2020)

animal crossing
Zdroj: hdqwalls.com

Animal Crossing je obľúbenou sériou fanúšikov Nintenda už roky. Zbierajte suroviny a vytvorte čokoľvek od komfortu pre vaše stvorenia po praktické nástroje. Spojte sa s prírodou tým, že sa postaráte o kvety a stromy novými spôsobmi. Pokojná kreativita a šarm tohto ostrova čaká na to, že si vytiahnete rukávy a spravíte zo svojho nového života hocičo, čo chcete.

8. Maneater (22. máj 2020)

maneater
Zdroj: 2.bp.blogspot.com

Zažite ultimátnu fantáziu ako najväčší predátor morí – obrí žralok! Terorizujte vodné cesty pri pobreží. Roztrhajte plavcov a potápačov na kusy, dajte ľuďom dôvod sa vás báť. Vžite sa do role a upravte si vášho žraloka s rôznymi vylepšeniami. Vyviňte si rôzne časti vášho tela alebo napumpujte v sebe divokosť a začnite zbesnené kŕmenie.

7. Mount & Blade II: Bannerlord (30. marec 2020)

Mount & Blade II: Bannerlord
Zdroj: hdqwalls.com

Hra Mount & Blade 2: Bannerlord  je pokračovanie stredovekého akčného RPG Mount & Blade a Mount & Blade: Warband. Bannerlord je zasadené do skoršieho stredoveku, a to 200 rokov pred udalosťami z prvej časti. Nájdete tu elitné jednotky, ako sú legionári, jazdné katafrakty, ale aj pechotu hneď niekoľkých úrovní.

6. Gods & Monsters (2020)

Gods & Monsters
Zdroj: playstation.com

Od tvorcov hry Assassin’s Creed: Odyssey prichádza dobrodružný príbeh zabudnutého hrdinu, ktorý má zachrániť gréckych bohov. Vydajte sa na cestu k ostrovu Požehnaných, ktorí ovládli nebezpečné stvorenia z gréckych mýtov. Potvrďte vaše legendárne hrdinstvo tým, že porazíte ich vodcu, Typhona, najnebezpečnejšie stvorenie v celej gréckej mytológii.

5. Watch Dogs Legion (2020)

watch dogs
Zdroj: hdqwalls.com

V blízkej budúcnosti sa Londýn rúti do záhuby. Vševidiaci dozor štátu utláča obyvateľov, ulice sú kontrolované súkromnou armádou a mocný syndikát zločinu využíva bezbranných ľudí. Osud Londýna je vo vašich rukách a je závislý na vašej schopnosti bojovať so systémom. Hacknite a využite technickú infraštruktúru mesta. Hra má byť dostupná na jeseň.

4. Ghost of Tsushima (17. júla 2020)

ghost of tsushima
Zdroj: 2.bp.blogspot.com

Ocitáte sa v roli bojom vytesaného bojovníka menom Jin, ktorý bojuje proti neľútostnému Khanovi mongolskej armády a jeho krutej ríši. Jin je jedinou nádejou japonského ostrova Tsushima, ktorý v obrovskej výprave v roku 1274 obsadila mongolská armáda. Nabrúste si meče, vyleštite brnenia a pripravte si tulec so šípmi. Hra bude exkluzivitou pre PS4.

3. Assassin’s Creed Valhalla (Vianoce 2020)

Assassin’s Creed: Valhalla
Zdroj: hdqwalls.com

Ubisoft konečne ukončil čakanie hráčov na ďalší diel zo série Assassin´s Creed a predstavil nám hru Assassin´s Creed: Valhalla, ďalšie pokračovanie históriu zahŕňajúceho akčného dobrodružstva, tentokrát približujúceho prostredie vikingov. V hre sa dostanete do vikingskej invázie do saských kráľovstiev 9. storočia. Plánovaný dátum vydania je na Vianoce.

2. Dying Light 2 (2020)

dl2
Zdroj: hdqwalls.com

Pripravte sa na vzrušujúce pokračovanie post-apokalyptickej hry, tentokrát na vás čakajú hrozivé zombie vychádzajúce do ulíc iba v noci, ale tiež rôzne gangy, ktoré sa snažia získať moc. Hra ponúka plynulý parkour systém. Voľby hráčov budú mať veľký dopad na vývoj v hre. V hre sa môžete pridať k jednému z mnohých klanov, ktoré vám budú zadávať úlohy, ktoré budú meniť celé mesto a prosperovať klanu.

1. Cyberpunk 2077 (17. september 2020)

dátum vydania hry Cyberpunk 2077
Zdroj: rockpapershotgun.com

Cyberpunk 2077 je akčné dobrodružstvo zasadené v otvorenom svete mesta Night City, megapole posadnutej mocou, pôvabom a telesnými modifikáciami. Vy hráte v úlohe V, nájomného zločinca, ktorý ide po jedinečnom implantáte, ktorý je kľúčom k nesmrteľnosti. V hre budete preskúmavať rozľahlé mesto, kde vaše rozhodnutie tvoria príbeh a svet okolo vás.

Čo hovoríte na týchto TOP 10 open world hier? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: progamingshop.sk, gameranx.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -