Tvorca rozprávky Toy Story 3 prináša prekvapivú informáciu, ktorá vám zničí detstvo

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Režisér Toy Story 3 prináša nové informácie

Režisér Toy Story 3 prezradil zaujímavú a zdrvujúcu informáciu. Naše bezstarostné detstvo sa tak razom mení na hororové uvedomenie si celkovej situácie. Lee Unkrich totiž prezradil, že naše obľúbené hračky z univerza Toy Story môžu umrieť!

Prvý Toy Story film vyšiel už v roku 1995 a zviditeľnil tak Pixar. Bol to veľký hit medzi deťmi aj dospelými. Pokračovania sme sa dočkali v roku 1999. Toy Story 2 zožalo rovnaký, ak nie ešte väčší úspech, než prvý film. Ide naozaj o sériu filmov, v ktorom sa obsah nezhoršuje, ale práve naopak, zlepšuje. Film Toy Story 3, ktorý režíroval Unkrich, však vyšiel až po dlhej pauze, a to v roku 2010. Andy je už dospelý a odchádza na vysokú školu, a teda sa už s hračkami nechce hrať. Tento postup v živote hračiek bol pre divákov veľmi emotívny.

Toy Story 4 recenzia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Otázky a teórie

Momentálne je Toy Story jedna z najznámejších filmových sérii od Pixaru. No prináša so sebou aj mnoho otázok a špekulácii. Sú hračky nesmrteľné, keďže nestarnú? Hral by sa Andy s ich mŕtvolami, ak by umreli? Unkrich nám konečne po rokoch dumania priniesol odpovede. Hovorí, že hračky môžu umrieť, ak sú zničené. A so zničenými hračkami by sa Andy predsa už nehral, takže by sme sa vyhli aj morbídnemu konceptu hrania sa s mŕtvolami. Unkrich týmto odpovedal na otázku jedného z fanúšikov na Twitteri.

Zatiaľ čo sme konečne dostali odpovede na niektoré z našich otázok, film Toy Story 4 prináša samozrejme úplne nové. Dokážu hračky vytvoriť život? Táto otázka pozostáva z toho, keď vo filme Woody objaví hračku Forkyho, ktorého vytvorilo dieťa Bonnie. Forky, napriek tomu že nie je originálnou hračkou, ožije a správa sa ako zvyšok hračiek. Ako sa to však stalo? Tvorcovia to vysvetľujú tým, že ho oživila láska Bonnie k hračke.

Toy Story 4
Zdroj: metrotimes.com

S ďalšími filmami nás čakajú asi len ďalšie otázky. Každopádne, na niektoré je lepšie odpovede nepoznať. Niektorí zarytí fanúšikovia budú mať dnes v noci určite problém zaspať po tom, ako sa dočítali, že aj ich obľúbený Woody môže jedného dňa jednoducho zomrieť.

Čo si myslíte o tejto novej informácii od režiséra Toy Story 3? Dajte nám vedieť vaše dojmy do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -