Toy Story 4 odhaľuje svoj príbeh! Kam nás naše obľúbené hračky zavedú tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Detaily ohľadom príbehu z očakávaného filmu z dielne Pixaru, Toy Story 4 boli údajne odhalené. Štvrtá a pravdepodobne posledná splátka v úspešnej animovanej sérii k nám dorazí v lete tohto roku. Tretie pokračovanie sa môže pýšiť aj kvalitným hereckým obsadením, ktoré bude zahŕňať hlasy hercov ako Tom Hanks, Tim Allen, Keanu Reeves, Jordan Peele, Keegan-Michael Key a mnoho ďalších.

Prvýkrát sme sa o pripravovanom filme Toy Story 4 dozvedeli v roku 2014. V tom čase štúdio z projektu vyhodilo väčšinu posádky. Odísť musel aj co-director celej série John Lasseter, ktorý bol obvinený zo sexuálneho zneužitia. O niekoľko mesiacov sa štúdio taktiež rozlúčilo aj so scenáristami v prospech nového začiatku.

Kam nás zavedie príbeh v animovanom filme Toy Story 4?

Príchod filmu sa dal očakávať, no fanúšikom vŕta hlavou niečo úplne iné. Aké nové dobrodružstvá na nás čakajú tentokrát? Našťastie už vieme viac a príbeh pokračuje tam, kde skončil jeho predchodca. Po získaní nového domu s Bonnie na konci tretieho filmu, naše obľúbené hračky si opäť žijú spokojný život. Vo filme sa však objavuje nové hračka menom Forky (Tony Hale), ktorá to cíti inak ako jeho parťáci. Myslí si totižto, že nie je hračka a tak sa  všetko začne otáčať hore nohami. Všimnúť sme si ho mohli v najnovšom trailery, ktorý si môžete pozrieť tuOstatné hračky, spoločne s Forkym, vyrazia do vonkajšieho sveta a ich cestu zakončia na karnevale. Tam spoznávajú niektoré nové hračky – Duckyho (Keegan-Michael Key) a Bunnyho (Jordan Pelle). Spoločne všetci zažívajú nové dobrodružstvá a raz a navždy sa učia tomu, čo to znamená byť hračkou.

zdroj: screenrant

Síce nemáme žiadne ďalšie podrobnosti, poznáme aspoň mená nových hračiek. Tie vo veľkej miere zasiahnu príbeh filmu, takže sa určite nebudeme nudiť. Séria si za tie roky prešla obrovskými zmenami. Z Pixaru prednedávnom odišiel aj Oscarový víťaz Lee Unkrich (Toy Story 3, Coco). Dôvodom jeho odchodu bolo trávenie času so svojou rodinou, ktoré musel dlhé roky zanedbávať.  Tento krok bol teda pre štúdio obrovskou ranou a taktiež aj pre celú filmovú sériu.  Konečne sa však môžeme znova začať tešiť na príchod nostalgických hračiek, i keď s kompletne iným štábom. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -