FilmyTrailery

Woody a Buzz sú späť v Super Bowl traileri na film Toy Story 4! Malo zmysel robiť pokračovanie?

Toy Story 4 Super Bowl trailer!

Woody, Buzz, Bo-Peep a ďalšie hračky z našej milovanej Pixarovskej partie sú späť. Po desiatich rokoch totiž na nás menované štúdio opäť útočí s ich najnostalgickejším projektom a vyzerá to tak, že sa opäť trafia do čierneho. Síce sme si asi všetci pri trojke povedali, že išlo o bravúrny koniec, tvorcovia to tak očividne nemysleli. Štvrtý Príbeh Hračiek už síce za oponou o pár veľkých mien prišiel, my stále veríme, že nový film bude rovnako úžasný ako doterajšie počiny.

Ppäť budeme siahať po hlbších hodnotách a to práve vďaka novej postave, ktorá sa volá Forky. Ide totiž o lyžičko-vidličku, z ktorej si malá Bonnie urobila hračku. Forky však vo svojom vnútri cíti, že toto nemal byť jeho životný údel a tak to bude opäť na našich starých známych, aby mu s jeho problémom pomohli.

Na režisérsku stoličku si tentoraz zasadol Josh Cooley, ktorý zatiaľ pre Pixar vyrobil iba krátkomentážny film Riley’s First Date. V pôvodnom znení sa môžeme tešiť na talentované hlasy za ktorými stoja Tom Hanks, Tim Allen, Michael Keaton, Keegan-Michael Key, Jordan Peele a Keanu Reeves. Film v našich kinách uvidíme už 8. augusta.

Čo hovoríte na novú ukážku? Tešíte sa, že táto séria pokračuje? Páči sa vám originálne znenie? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár