REKLAMA

Toy Story 4 Super Bowl trailer!

Woody, Buzz, Bo-Peep a ďalšie hračky z našej milovanej Pixarovskej partie sú späť. Po desiatich rokoch totiž na nás menované štúdio opäť útočí s ich najnostalgickejším projektom a vyzerá to tak, že sa opäť trafia do čierneho. Síce sme si asi všetci pri trojke povedali, že išlo o bravúrny koniec, tvorcovia to tak očividne nemysleli. Štvrtý Príbeh Hračiek už síce za oponou o pár veľkých mien prišiel, my stále veríme, že nový film bude rovnako úžasný ako doterajšie počiny.

Ppäť budeme siahať po hlbších hodnotách a to práve vďaka novej postave, ktorá sa volá Forky. Ide totiž o lyžičko-vidličku, z ktorej si malá Bonnie urobila hračku. Forky však vo svojom vnútri cíti, že toto nemal byť jeho životný údel a tak to bude opäť na našich starých známych, aby mu s jeho problémom pomohli.

REKLAMA

Na režisérsku stoličku si tentoraz zasadol Josh Cooley, ktorý zatiaľ pre Pixar vyrobil iba krátkomentážny film Riley’s First Date. V pôvodnom znení sa môžeme tešiť na talentované hlasy za ktorými stoja Tom Hanks, Tim Allen, Michael Keaton, Keegan-Michael Key, Jordan Peele a Keanu Reeves. Film v našich kinách uvidíme už 8. augusta.

Čo hovoríte na novú ukážku? Tešíte sa, že táto séria pokračuje? Páči sa vám originálne znenie? Napíšte nám do komentárov.