Woody a Buzz sú späť v Super Bowl traileri na film Toy Story 4! Malo zmysel robiť pokračovanie?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Toy Story 4 Super Bowl trailer!

Woody, Buzz, Bo-Peep a ďalšie hračky z našej milovanej Pixarovskej partie sú späť. Po desiatich rokoch totiž na nás menované štúdio opäť útočí s ich najnostalgickejším projektom a vyzerá to tak, že sa opäť trafia do čierneho. Síce sme si asi všetci pri trojke povedali, že išlo o bravúrny koniec, tvorcovia to tak očividne nemysleli. Štvrtý Príbeh Hračiek už síce za oponou o pár veľkých mien prišiel, my stále veríme, že nový film bude rovnako úžasný ako doterajšie počiny.

Ppäť budeme siahať po hlbších hodnotách a to práve vďaka novej postave, ktorá sa volá Forky. Ide totiž o lyžičko-vidličku, z ktorej si malá Bonnie urobila hračku. Forky však vo svojom vnútri cíti, že toto nemal byť jeho životný údel a tak to bude opäť na našich starých známych, aby mu s jeho problémom pomohli.

Na režisérsku stoličku si tentoraz zasadol Josh Cooley, ktorý zatiaľ pre Pixar vyrobil iba krátkomentážny film Riley’s First Date. V pôvodnom znení sa môžeme tešiť na talentované hlasy za ktorými stoja Tom Hanks, Tim Allen, Michael Keaton, Keegan-Michael Key, Jordan Peele a Keanu Reeves. Film v našich kinách uvidíme už 8. augusta.

Čo hovoríte na novú ukážku? Tešíte sa, že táto séria pokračuje? Páči sa vám originálne znenie? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -