FilmyTrailery

Bude to stále dobré? Oficiálny Toy Story 4 trailer konečne odhaľuje príbeh!

Toy Story 4 trailer

Štúdio Pixar sa vracia aj tento rok, a to s pokračovaním ich legendárnej animovanej série, Toy Story. Tá sa už toto leto objaví v našich kinách so svojím štvrtým dielom, ktorého existencia nás milo prekvapila. Tretí diel totiž prišiel s veľmi emočným záverom, ktorý každému fanúšikovi indikoval, že išlo o ukončenie celej série.

Tvorcovia sa však rozhodli, že predsa len ešte majú s hračkami čo povedať. Posledných pár rokov teda pre nás pripravovali tento údajne posledný diel a po dnešnej ukážke môžeme tvrdiť, že sa máme na čo tešiť. Ukážka umocňuje nielen zaujímavý príbeh, ale aj jeho poriadnu emocionálnu hodnotu.

Ak patríte medzi tých, ktorí pri poslednom dieli mali slzy na krajíčku, pripravte sa, že sa na vás už 8. augusta privalí veľká vlna nostalgie. Fanúšikovia určite ocenia, že v pôvodnom znení sa do filmu vrátia takmer všetky hlasy z predošlých dielov. Tom Hanks ako Woody, Tim Allen ako Buzz Lightyear, Annie Potts ako Bo Peep, Joan Cusak ako Jessie, Blake Clark ako pes Slinky, Michael Keaton ako Ken a Kristen Schaal ako Trixie.

Film nám samozrejme predstaví aj zopár nových postáv, o ktoré sa postarali herci Keanu Reeves, Jordan Peele a Keegan-Michael Key. Toy Story momentálne patrí medzi najúspešnejšie filmové série všetkých čias, a to platí ako pri ohlasoch od kritikov, tak aj od zárobkov z kín. Dokáže sa teda nový diel vyrovnať veľkoleposti predošlých dielov? Neostáva nám nič iné, ako len čakať, ísť do kina a presvedčiť sa na vlastné oči.

Toy Story 4

Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na nový trailer? Tešíte sa na štvrtý Toy Story film? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Prvé reakcie na sci-fi Duna dorazili. Prekoná film Star Wars a Pána prsteňov?

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Ghibli pridá na Netflix 21 filmov vrátane Cesty do fantázie a Princeznej Mononoke

  Filmy

  Kumail Nanjiani sa odhaľuje na nových uniknutých fotografiách z MCU filmu Eternals

  Filmy

  Horor Muž v temnote 2 si našiel režiséra a napreduje vpred. Ako sa bude volať?

  Pridaj komentár