Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý trailer na nadchádzajúcu antologickú sériu Amazing Stories  sa konečne ukázal. Najnovší prínos od Apple na seba láka od prvých sekúnd a pomocnú ruku k dielu nezabudol pridať ani legendárny tvorca Steven Spielberg.

Seriál nám vyrozpráva 5 rozličných fantazijných príbehov, ktoré Spielberg pôvodne vytvoril v roku 1985. Originálny seriál pozostával z dvoch sérií a v každej jednej časti sme si mohli užiť jedinečný obsah.

Trailer k seriálu Amazing Stories:

K dnešnému dňu poznáme aj oficiálny dátum premiéry, ktorý tvorcovia stanovili na začiatok leta. Seriál zazrie svetlo sveta 6. júna 2020, kedy nám Apple odhalí prvých 5 častí. Tie pozostávajúce uvidíme v priebehu nasledujúcich týždňov.

Showrunnerom mal byť pôvodne Bryan Fuller, ale neskôr zo svojej pozície odstúpil. Jeho miesto nakoniec zabrali Edward Kitsis a Adam Horowitz, ktorých môžeme poznať hlavne vďaka skvelému seriálu Kde bolo, tam bolo.

Na aké herecké obsadenie sa máme pripraviť?

Hercov sa v seriáli objaví hneď niekoľko a na zozname nájdeme napríklad hviezdy ako Dylan O’Brien alebo Victoria Pedretti. Okrem nich sa ukáže aj Josh Holloway, Sasha Alexander, Edward Burns, Kerry Biché a Austin Stowell.

Nechýba ani jedno z posledných hereckých vystúpení Roberta Fostera, ktorý zavítal do hereckého neba ešte koncom minulého roka vo veku 78 rokov. Režisérmi seriálu budú Chris Long, Mark Mylod, Michael Dinner, Susnna Fogel a Sylvain White. Fanúšikov určite poteší aj originálna hudba, ktorú ešte v minulom storočí vytvoril John Williams.

trailer Amazing Stories
Zdroj: journaldugeek.com

Oplatí sa predplatiť Apple TV+?

Služba Apple TV+ debutovala minulý rok v novembri s pomerne malým kalibrom, ktorý obsahoval len dva seriály – The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon a zatiaľ titulný seriál See, v ktorom nechýba herecká hviezda Jason Momoa.

V nasledujúcich mesiacoch má spoločnosť Apple v pláne uviesť na trh nové projekty, z ktorých nás určite neminie ani pripravovaný thriller Servant. Medzi ďalšie zaujímavé kúsky patrí aj Before Dark alebo Defending Jacob, v ktorom si zahrá aj hviezda MCU filmov Chris Evans.

Či sa teda oplatí zaobstarať novú streamovaciu platformu od Apple necháme na vás, ale jedno je isté. Spoločnosť má určite obrovský balík peňazí na to, aby si dokázali kúpiť aj tie najlepšie mená z filmovej brandže. Medzi takéto mená určite patrí aj Steven Spielberg, ktorý by mal najbližšie začať natáčanie k filmu Indiana Jones 5.

Čo hovoríte na prvý oficiálny trailer? Vyzerá seriál Amazing Stories zaujímavo, alebo nás čaká sklamanie? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -