Nový trailer na animák Godzilla: Planet of the Monsters dáva jasne najavo, že sa netreba tešiť len na hraný film

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Godzilla. Monštrum, ktoré je asi každému dobre známe. Na striebornom plátne sme ho videli hneď niekoľkokrát, no najlepšie určite dopadla tá z roku 2014. Tej sa už samozrejme pripravuje pokračovanie s názvom Godzilla: King of the Monsters. Avšak, japonské štúdio Toho Pictures vydalo nový trailer na animovanú Godzillu, ktorá si odbije premiéru už 17. novembra 2017. Tá nesie titul Godzilla: Planet of the Monsters a dáva jasne najavo, že sa nemusíme tešiť iba na tú od Legendary. Film sa najprv dostane do japonských kín a neskôr neskončí nikde inde, než na samotnom Netflixe. Pre nás to teda bude niečo ako predjedlo pred filmom od Legendary/Warner Bros.

Zdroj: enterjam.com

Animák Godzilla: Planet of the Monsters

Anime Godzilla má dokonca aj plány do budúcna – mali by sme sa dočkať trilógie, zatiaľ čo tento nápad neznie vôbec zle. Režisérom celovečerného animáku je Kobun Shizuno, ktorý má svoje zásluhy napríklad na anime AJIN. Scenár samotný napíše Gen Urobuchi. Ten má na svedomí napríklad sériu Psycho-Pass. Godzillu sme na plátne videli naposledy v roku 2016, kedy vyšla Shin Godzilla a.k.a. Godzilla Resurgence. Ani tá sa nedočkala zlých hodnotení a tak sme sa presvedčili, že toto monštrum je vo svete naozaj obľúbené a preslávené (najmä v Japonsku). Najobľúbenejšou však stále ostáva tá od Garetha Edwardsa (Rogue One: A Star Wars Story).

A kto prepožičia hlas postavám vo filme? Napríklad taký Yuki Kaji, ktorého hlas ste mohli počuť v anime ako Attack On Titan alebo Ajin: Demi-Human. Svoj hlas filmu prepožičajú aj herci Takahiro Sakurai (Ajin: Demi-Human), Tomokazu Sugita (Attack on Titan), Junichi Suwabe (Kuroko no Baske), Kana Hanazawa (Psycho-Pass) a Mamoru Miyano (Tokyo Ghoul).

Pokiaľ sa chcete dozvedieť, o čom animovaná Godzilla bude, určite klikajte na tento článok! Tak čo, ako sa vám zatiaľ tento anime film páči?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -