OFFOstatné

Prvý trailer na film AVATAR 2 je tu! 3D bez okuliarov je pre režiséra Jamesa Camerona naozaj skutočnosťou!

Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Štúdio 20th Century Fox odpovedá na obrovský úspech traileru filmu Avengers: Infinity War a posiela von to najväčšie, čo malo v zálohe. Dámy a Páni, vôbec prvá ukážka z filmu Avatar 2 od legendárneho režiséra Jamesa Camerona je tu! Prvý trailer prišiel ako blesk z jasného neba a dokazuje to, prečo na pokračovanie čakáme už skoro desať rokov. Doteraz si pamätám, ako som ešte dieťa sedel v prvej rade v úplne vypredanej sále. Taký 3D systém dovtedy nevidel nikto z nás a prvý Avatar sa tak stal prelomovým filmom. A teraz si predstavte, že sa tie nádherné vizuálne efekty posunuli o desať rokov…

Avatar 2

Nové logo série, Zdroj: ecranlarge.com

Prvý trailer na film Avatar 2 je tu!

Prvý trailer jasne potvrdzuje mnohé dohady a fakty, ktoré sa ohľadom filmu šírili. Veľká časť snímky sa tak naozaj bude odohrávať pod vodou nádhernej Pandory, a príklad by si mohol zobrať aj samotný Aquaman. Ešte vo februári minulého roka sme vám písali, že by pokračovanie malo ísť v štýle rodinného filmu. Nechceme prezrádzať, no na konci traileru sa to určite potvrdilo. Neskôr, v septembri 2017 sme vám dali vedieť, že samotné natáčanie započne 25. septembra 2017. Viac ako po pol roku sme tak konečne dostali prvý pohľad na film, a my sa jednoducho nevieme dočkať!

avatar-2

Jake a Neytiri sú späť! Zdroj: haktechs.com

Najväčším prekvapením je však potvrdenie faktu, že režisér James Cameron naozaj vyvíja 3D systém bez nutnosti okuliarov. Podľa traileru bude Avatar 2 vôbec prvým filmom, ktorý túto technológiu okúsi. Veľkou otázkou však ostáva, ako ďaleko sa tento systém dostane. Máme ho vôbec čakať na Slovensku, alebo za ním budeme musieť cestovať? To nám pravdepodobne odhalí až čas… Do premiéry (18. december 2020) ostáva ešte veľa času a tak sa môžeme tešiť na oveľa lepšie CGI. Čo hovoríte na prvú ukážku vy?

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatnéVýber šéfredaktora

  Ako sa chrániť pri sledovaní a sťahovaní filmov a seriálov?

  Ostatné

  Do Bratislavy prichádza majstrovský program Y-Festu. Objaví sa aj Kazma a ďalší

  OFFOstatné

  Red Bull výzva: Choďte sa bicyklovať a vyhrajte skvelé ceny

  OFFOstatné

  Kto vyhral tanečný battle Red Bull Dance Your Style?

  3 komentáre

  Pridaj komentár