V magickom traileri filmu Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore vzniká tím bojujúci proti novému Grindelwaldovi

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Budúci rok sa opäť vrátime do Rokfortu. A to preto, že vyjde pokračovanie novej čarodejníckej série s názvom Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore. Je teda jasné, že tejto časti bude dominovať hlavne profesor Dumbledore, ktorý patrí k najväčším čarodejníkom svojich čias. Potvrdil nám to aj nový oficiálny trailer filmu Fantastic Beasts 3, ktorý nás pripravuje na ďalší stret s Grindelwaldom.

V pokračovaní sa dočkáme nových aj starých hercov: Eddie Redmayne (Newt Scamander), Jude Law (Albus Dumbledore), Callum Turner (Theseus Scamander), Victoria Yeates (Bunty), William Nadylam (Yusuf Kama), Jessica Williams (Eulalie “Lally” Hicks), Dan Fogler (Jacob Kowalski), Alison Sudol (Queenie Goldstein), Ezra Miller (Credence Barebone), Katherine Waterston (Tina Goldstein) či Richard Coyle (Aberforth Dumbledore).

V roli Grindelwalda vystrieda Johnnyho Deppa herec Mads Mikkelsen. Pôjde tak už o tretieho herca (Colin Farrell bol Grindelwaldom v utajení v prvej časti), ktorý sa tejto role zhostí. O réžiu sa postaral režisér posledných štyroch filmov o Harrym Potterovi a všetkých filmov o fantastických zveroch David Yates. Scenár napísala autorka pôvodných kníh J.K. Rowling a scenárista Steve Kloves, ktorý napísal sedem z ôsmich častí Harryho Pottera.

Oficiálny trailer filmu Fantastic Beasts 3

Grindelwald silnie a Dumbledore sa tak rozhodne konať a odhaliť svoje tajomstvá. Začne zostavovať nový tím, ktorý by ho mohol poraziť. Tím sa skladá napríklad z magizoológa a jeho nepostrádateľného asistenta, profesorky, kúzelníka z veľmi starej rodiny a… mukla. Jacob, ktorý bol hlavnou postavou aj predošlých filmov, dokonca dostane svoj vlastný prútik! Uvidíme, či s ním bude vedieť čarovať.

V traileri bolo dokonca pár detailov, ktoré odkazovali na pôvodnú sériu. Išlo napríklad o starého Dumbledora (Michael Gambon), komnatu najvyššej potreby, Albusovho mladšieho brata Aberfortha alebo o 3 body pre Bifľomor. Samozrejme, vidíme aj viac zo starého dobrého Rokfortu, a to vďaka scénam z učební, od jedálenských stolov či vďaka scénam ukazujúcim Rokfort zvonku.

fantastic beasts 3
Zdroj: variety.com

Dumbledore sa opäť spája s mladým zoológom Newtom Scamanderom, od ktorého potrebuje, aby mu úplne veril. Newt sa teda púšťa do ďalšieho dobrodružstva. Tešiť sa v novom filme môžeme určite aj na nové fantastické zvery, ktorých okrem Newtovho Vetvíka nebolo v traileri až veľmi veľa. Ostatné tak snáď uvidíme v deň premiéry, ktorá má byť 7. apríla 2022.

Čo vravíte na nový trailer? Tiež sa už neviete dočkať apríla?

Zdroje: collider.com, polygon.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -