Režisér filmu Boyhood nám prináša tragickú komédiu Last Flag Flying s troma hereckými legendami!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Žáner filmu ako tragická/dramatická komédia určite nieje vhodný pre každého diváka. Práve režisér Richard Linklater, ktorý má na konte napríklad výborný film Boyhood a 5 nominácií na Oscara, jeden takýto film natočí. Prvý trailer na film Last Flag Flying je tu a nezabudol si so sebou zobrať aj 3 herecké legendy. Dámy a Páni, Steve Carell, Bryan Cranston a Laurence Fishburne v jednom filme! Práve táto trojica vás nebude mať problém dohnať od plaču ku smiechu – alebo naopak. Film bude adaptáciou rovnakomennej novely od Darryla Ponicsana, ktorá slúži ako sequel ku knihe The Last Detail (bestseller z roku 1970).

O čom je film Last Flag Flying?

V snímke Last Flag Flying sa pozrieme na trojicu mužov (Carell, Cranston a Fishburne), ktorí spolu kedysi slúžili v armáde ako mariňáci. Keď však syn Carellovej postavy zomrie v boji za vlasť, obráti sa na svojich dvoch kamarátov z vojny. Všetci traja sa vydajú na „road trip“ po krajine, aby pochovali jeho syna. Toto trio zažije počas cesty mnoho zážitkov, ukážu celé emocionálne spektrum, poriadne sa vyplačú, no aj zabavia. Uvidíme a uvedomíme si to, ako moc sme smrteľní a že nie každou tragédiou sa náš život končí. Vo všetkom zlom predsa treba nájsť niečo dobré…

film Last Flag Flying
Zdroj: ew.com

Steve Carell (40 rokov panic), Bryan Cranston (Breaking Bad) a Laurence Fishburne (Matrix) predvedú Oscaru hodné výkony. Niet divu, že všetci už dostali nominácie. Pod vedením režiséra Richarda Linklatera to predsa nemôže dopadnúť zle a nedivili by sme sa, keby sme si pri filme poplakali s postavami aj my. Film sa tak žánrom naozaj podobá na úspešnú snímku minulého roka, Manchester By the Sea a emocionálne by mali pôsobiť rovnako. Uvidíme teda, či sa dočkáme aspoň nejakej nominácie na zlatú sošku. Last Flag Flying sa do amerických kín dostane už 3. novembra 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -