Pozrite si nový trailer predstavený počas akcie Super Bowl na animovaný Disney film Raya a posledný drak

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Trailer na film Raya a posledný drak – Super Bowl 2021

Počas tohtoročnej akcie Super Bowl nám Disney predstavilo nový trailer na svoj pripravovaný animovaný film Raya a posledný drak (Raya and the Last Dragon). Trailer nám neukázal mnoho nového o filme, no perfektne nás navnadil na pripravovaný animák. Veľa záberov použili už v predošlom traileri, ktorý vyšiel v januári. Avšak je pochopiteľné, že nechcú prezradiť všetko, čo sa vo filme udeje. Predsa len, pozrieť si ho budeme môcť už od 5. marca.

Objavili sa v ňom predsa len aj nové zábery, ktoré ukazujú mladú Rayu (dabuje Kelly Marie Tran) a draka Sisu (dabuje Awkwafina). V jednom momente traileru vidíme túto dvojicu prekračovať priepasť plnú nebezpečenstva, no Sisu veľmi nerozumie, čo sa vlastne deje. Máme teda náhľad aj na ich charaktery a vzťah medzi hlavnými postavami.

trailer Raya a posledný drak
Zdroj: imdb.com

Dej filmu a samotný trailer

Príbeh nám bude rozprávať o histórií spolunažívania ľudí a drakov, ktorá sa od prítomnosti veľmi líši. Drakov je už veľmi málo, a tak sa Raya vydá na dobrodružstvo hľadať pradávnu bytosť, ktorá zjednotí dva svety. Medzi ďalších dablérov filmu patria Daniel Dae Kim, Sandra Oh, Gemma Chan, Ross Butler, Alan Tudyk, Patti Harrison a Benedict Wong.

Ako som už spomínala, film Raya a posledný drak sa do kín a na prémiový prístup Disney+ dostane 5. marca, čo prezrádza aj trailer. Môžete si ho však predplatiť ešte tento mesiac a to za 29,99 amerických dolárov. Trailer si môžete pozrieť vyššie.

Tešíte sa na nový film Raya a posledný drak? Ako sa vám páči nový trailer? Vaše dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -