Z produkcie Jamesa Camerona prichádza nový trailer k filmu Alita: Bojový anjel. Podarí sa tejto adaptácii podľa japonskej mangy uspieť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Druhý trailer k filmu Alita: Bojový anjel

Druhý trailer k nadchádzajúcemu filmu Alita: Bojový anjel (v japončine známy pod Gunnm) od režiséra Roberta Rodrigueza sa ukázal, a zavedie nás na nové dobrodružstvo. Táto z časti animovaná snímka odkrýva svoje vnútro, v ktorom vidíme príbeh sprevádzaný akciou. No konci však vidíme jednu malú zmenu oproti prvému traileru. Dátum premiéry sa totižto zmenil, december sa stáva minulosťou. Oficiálnym dátumom je teda 20. júl 2019 a štúdio Fox tak urobilo z jediného dôvodu. Tento rok chcú na svet priniesť dva ich titulné filmy – Aquaman a Bumblebee.

Producent James Cameron pracuje na projekte už desať rokov. Jedná sa o adaptáciu vplyvnej japonskej mangy od talentovaného Yukitu Kishira. Príbeh sa sústreďuje na ženského cyborga. Časom sa jej podarí zistiť, kto vlastne je, a život sa jej v tom okamihu začína komplikovať. Nachádza sa bohužiaľ v dystopickej krajine, v ktorej sa vrstvy obyvateľov delia do skupín. A tí najchudobnejší to nemajú jednoduché.

trailer na alita
Zdroj: comingsoon.net

Táto úspešná manga má za sebou zatiaľ iba jednu adaptáciu. Video hra Gunnm: Martian Memory vyšla v roku 1998. Zahrať sme si ju mohli na konzole PlayStation. V hre sa však nachádza aj veľa iných prvkov, ktoré sa v mange nenachádzali. Yukito Kishiro ukončil svoju 9. sériovú mangu a začal sa venovať novým projektom.

Alita: Bojový anjel prichádza s nabitým hereckým obsadením!

V roli hlavnej postavy sa objaví menej známa herečka Rosa Salazar (Rezistencia). Jej tvár bude však upravená CGI technológiou a práve tento prvok bude odlišovať daný film od ostatných. Okrem nej sa na plátne objavia traja oscaroví herci – Christoph Waltz, Jennifer Connelly a Mahershala Ali!

Hudbu k nadchádzajúcemu filmovému sci-fi zážitku zložil Junkie XL, ktorého vám určite nemusím predstavovať. Na jeho zozname sa totižto nachádza hneď niekoľko vysoko rozpočtových filmov ako Mad Max: Zbesilá jazda, Batman vs Superman: Úsvit spravodlivosti alebo Deadpool. Aj takýto nabitý káder tvorcov nám dokazuje, že sa nič iné ako kvalita neočakáva. Stačí si zhliadnuť najnovší trailer, ktorý nájdete vyššie v článku a dozviete sa viac!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -