Kedy sa konečne ukáže oficiálne prvý trailer k filmu Avengers: Infinity War? Pripravte sa, doraziť by mal už čoskoro!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý trailer k filmu Avengers: Infinity War

Po niekoľkých falošných poplachoch a trochu frustrácie sa ho možno dočkáme. Štúdio Marvel sa totižto chystá pripraviť prvý náhľad k ich pripravovanému filmu Avengers: Infinity War. Síce bol tento teaser viditeľný na Comic-Cone a D23, no do sveta sa nikdy oficiálne nedostal. Teda, ako sa to vezme. Na internete sa v tom čase objavilo nespočetne veľa záznamov, no tie štúdio časom stiahlo. Ak vám teda daná ukážka ušla pomedzi prsty, nezúfajte. Už čoskoro by sa malo štúdio vzchopiť a my sa konečne dočkáme oficiálneho prvého prínosu k vysoko očakávanému filmu o Avengeroch.

Dočkáme sa ho už v prvej polovici decembra?

Táto správa prišla z profilu Jeremyho Conrada, editora Furious Fanboys. Ten sa v tomto vesmíre orientuje už dlho a jeho “prognózy” sa vyplnili nejeden krát. Túto jeho teóriu potvrdzuje aj fakt, že nám bol trailer sľúbený v posledný kalendárny mesiac. A keďže sa december už blíži, nastal čas, aby sme dostali to, čo si zaslúžime. Tu je to, čo Jeremy Conrad napísal:

“Vyzerá to tak, že nám prvá polovica decembra prinesie #InfinityWar trailer, dátum bol pravdepodobne potvrdený.”

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War
Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

Aj keď neuviedol konkrétny deň, prezradil nasledovné. Trailer by sa mal ukázať ešte pred oficiálnou premiérou filmu Star Wars: Poslední Jediovia. Túto myšlienku potvrdzujú viaceré zahraničné médiá. Tie sa totižto stotožňujú s myšlienkou, že sa prvý oficiálny pohľad na film ukáže ako “predskokan” na slávnostnej premiére Star Wars. To znamená, že si budeme musieť počkať ešte pravdepodobne pár týždňov, aby sme konečne uvideli Thanosa v akcii.

Podrobný popis záberov sa už na internet dostali a to všetko počas leta. Možno ho Marvel nejakým spôsobom upraví, ale dočkať by sme sa mohli poriadnej dávky akcie. Thanos hodí planétu, Spider-Man používa Spidey-sense, Kapitán Amerika s bradou a Black Widow v blond prevedení. Ako som už spomínal, uniklo veľa nekvalitných záberov, ktoré sa vysypali ako vrece zemiakov. Väčšina odkazov bola odvtedy zlikvidovaná. Dočkáme sa teda konečne oficiálnej ukážky? Avengers: Infinity War sa v kinách ukáže už 4. mája 2018 a zdá sa, že sa tak čoskoro stane!

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

Najnovší obsah