Prvý trailer k filmu Avengers: Infinity War

Po niekoľkých falošných poplachoch a trochu frustrácie sa ho možno dočkáme. Štúdio Marvel sa totižto chystá pripraviť prvý náhľad k ich pripravovanému filmu Avengers: Infinity War. Síce bol tento teaser viditeľný na Comic-Cone a D23, no do sveta sa nikdy oficiálne nedostal. Teda, ako sa to vezme. Na internete sa v tom čase objavilo nespočetne veľa záznamov, no tie štúdio časom stiahlo. Ak vám teda daná ukážka ušla pomedzi prsty, nezúfajte. Už čoskoro by sa malo štúdio vzchopiť a my sa konečne dočkáme oficiálneho prvého prínosu k vysoko očakávanému filmu o Avengeroch.

Dočkáme sa ho už v prvej polovici decembra?

Táto správa prišla z profilu Jeremyho Conrada, editora Furious Fanboys. Ten sa v tomto vesmíre orientuje už dlho a jeho “prognózy” sa vyplnili nejeden krát. Túto jeho teóriu potvrdzuje aj fakt, že nám bol trailer sľúbený v posledný kalendárny mesiac. A keďže sa december už blíži, nastal čas, aby sme dostali to, čo si zaslúžime. Tu je to, čo Jeremy Conrad napísal:

“Vyzerá to tak, že nám prvá polovica decembra prinesie #InfinityWar trailer, dátum bol pravdepodobne potvrdený.”

Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War
Obrovský plagát na zatiaľ najväčší film od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War; Zdroj: collider.com

Aj keď neuviedol konkrétny deň, prezradil nasledovné. Trailer by sa mal ukázať ešte pred oficiálnou premiérou filmu Star Wars: Poslední Jediovia. Túto myšlienku potvrdzujú viaceré zahraničné médiá. Tie sa totižto stotožňujú s myšlienkou, že sa prvý oficiálny pohľad na film ukáže ako “predskokan” na slávnostnej premiére Star Wars. To znamená, že si budeme musieť počkať ešte pravdepodobne pár týždňov, aby sme konečne uvideli Thanosa v akcii.

Podrobný popis záberov sa už na internet dostali a to všetko počas leta. Možno ho Marvel nejakým spôsobom upraví, ale dočkať by sme sa mohli poriadnej dávky akcie. Thanos hodí planétu, Spider-Man používa Spidey-sense, Kapitán Amerika s bradou a Black Widow v blond prevedení. Ako som už spomínal, uniklo veľa nekvalitných záberov, ktoré sa vysypali ako vrece zemiakov. Väčšina odkazov bola odvtedy zlikvidovaná. Dočkáme sa teda konečne oficiálnej ukážky? Avengers: Infinity War sa v kinách ukáže už 4. mája 2018 a zdá sa, že sa tak čoskoro stane!2 komentáre

  1. […] Čo sa týka Hely, nie som si až tak istý. Je možné, že tým myslel len nedávnu spoluprácu vo filme Thor: Ragnarok? Ak áno, nevadí. Avšak tí, ktorí sú oboznámení s Infinity Gauntlet príbehom, vedia určite viac. Thanos je totižto doslova posadnutý láskou k Lady Death. No a kedže Hela je Bohyňou smrti, nič nie je vylúčené. Thanos ju totižto chce zahrnúť tým, čo jej lichotí najviac. Smrťou. Je teda možné, že sa vo filme dopracujeme k tomu, že opäť raz uvidíme Cate Blanchett? Poviem vám, nesťažoval by som sa. Veľmi dobre sa na túto herečku pozeralo, až do posledného okamihu. No videli sme na striebornom plátne naozaj koniec jej príbehu a bol jej osud navždy spečatený? To uvidíme až v najnovších prínosoch k filmu Avengers: Infinity War, z ktorých prvý by sa mal objaviť už o pár týždňov. […]

Pridaj komentár