Trailer k filmu Backtrace nám zobrazuje akčný lov Sylvestera Stalloneho po psychicky narušenom zlodejovi!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer k filmu Backtrace

Ako už dobre vieme, herec Sylvester Stallone má v poslednej dobe naozaj veľa povinností. Tento mesiac sa do kín dostane vysoko očakávaný film Creed 2 a momentálne sa venuje natáčaniu filmu Rambo 5. A niekde medzi týmito dvoma lahôdkami si dokázal nájsť čas k tomu, aby prišiel s novou postavou menom Sykes. Miestny detektív, ktorý musí zastaviť psychicky narušeného bankového zlodeja s jeho spolupáchateľmi. K dnešnému dňu sa môžeme pozrieť na prvý trailer k filmu, pričom nechýba ani plagát!

Niektoré zločiny vás už nikdy neopustia. Takto znie slogan k filmu Backstrace, ktorý sa môže pýšiť kvalitným hereckým obsadením okrem Stalloneho napríklad aj Ryan Guzman a Matthew Modine. Najnovší akčný film s prvkami drámy prichádza zo štúdia Lionsgate.

Kam nás zavedie príbeh filmu Backstrace?

Po vážnom poškodení mozgu z banky sa MacDonald (Matthew Modine) dostáva do amnézie a je preložený na psychiatrické oddelenie vo väzení. Po siedmich rokoch je “donútený” dvoma doktormi (Ryan Guzman a Meadow Williams) dostať sa z útrob väzenia. Háčikom je, že hlavnej postave bolo pred odchodom podané injekčné sérum, ktoré mu vrátilo stratené spomienky na minulosť. V pätách mu po celý čas bude šliapať detektív (Sylvester Stallone), miestny agent FBI (Christopher McDonald) a škodlivé účinky drog, ktoré mu znemožnia život. Dokáže si hlavná záporná postava získať stratené peniaze z lúpeže? Alebo ho pohltí minulosť, ktorá sa vrátila v najmenej vhodnom čase? 

Zdroj: movieweb.com

Bude to po druhýkrát, kedy uvidíme Sylvestera Stalloneho na poste režiséra. Naposledy si to skúsil v roku 2012 vo filme Bullet Head. Túto dramatickú jazdu plnú akcie nám prinesie režisér Brian A. Miller. Scenár napísal Mike Maples. Spomínaný trailer, ktorý určite stojí za pozretie, nájdete vyššie v článku. Tešíte sa na nadchádzajúci film zo štúdia Lionsgate? Vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah