Netflix prináša oficiálny trailer k filmu Bright, od režiséra Suicide Squad, v ktorom si zahrá hviezdny Will Smith

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako sa zdá, Netflix urobí všetko preto, aby sa dostal na výslnie. Dôkazom toho je aj tohtoročný Comic Con, kde na seba od prvého momentu strhol všetku pozornosť. Konečne totižto odhalil nové informácie k ich novému projektu s názvom Bright. Vyzerá to tak, že režisér David Ayer sa po jeho poslednom snímku Suicide Squad pobral úplne novým smerom a tentokrát si pre nás pripravil niečo odlišného. A vyzerá to tak, že by to mohlo byť tou najlepšou zmesou všetkých jeho silných stránok. Predsa len, v centre diania má hereckú hviezdu Will Smitha a s ním nás vo filme iste nič bolieť nebude.

Comic Con je jednoznačne najväčšou udalosťou tohto roku pre všetky veľké štúdia, ktoré sa snažia presadiť svoje nové filmy akýmkoľvek možným spôsobom. V prípade filmu Bright je veľa vecí, ktoré môžu byť pre nás veľmi pozitívne. Pre niektorých stačí meno Will Smith a dopyt po filme sa určite zvýši. No pre ostatných to môže byť práve pridaný sci-fi prvok, ktorý nám do hlavného deja pridáva veľmi zaujímavú zmes neľudských bytostí.

Spolunažívanie dvoch svetov nemusí vždy dopadnúť najlepšie; zdroj: collider.com

Film by sa mal objaviť už v decembri tohto roku na platforme Netflix. Dej je zaujímavý tým, že sa odohráva v alternatívnej prítomnosti. To znamená, že pohromade uvidíme ľudské bytosti, ktoré sa snažia spolunažívať s orkmi, elfmi a vílami. Bright je opisovaný ako žánrovo ohýbajúci akčný filma sleduje dve hlavné postavy, policajtov. Jedným z nich je spomínaný Will Smith, ktorý si zahral na ľudskej strane. Druhým je herec Joel Edgerton, ktorý stvárni postavu orka a pochádza z úplne odlišného prostredia. Scott Ward (Will Smith) a Nick Jakoby (Joel Edgerton) sa púšťajú do rutinnej nočnej hliadky. No s nocou prichádza aj nebezpečenstvo, ktoré navždy zmení ich životy.

Premiéry sa dočkáme 22. decembra 2017

Režisér David Ayer možno klesol u divákov pri filme Suicide Squad, ale úspech jednoznačne zaznamenal. Ak nedokázal uspokojiť bežné publikum, pokladnicu filmu určite áno. Okrem toho už v minulosti k nám priniesol zaujímavé snímky ako End of Watch a Železné srdce. Ako dopadne tento projekt ešte nie je známe, ale Netflix si preň vyhradil 90 miliónov dolárov. Predsa len, Will Smith v dnešných dňoch nie je vôbec lacným hercom.

Oficiálny trailer k nám konečne dorazil a naozaj stojí za vaše pozretie. Film svojim vnútrom naozaj prekvapuje a kvalitou by sa mohol dostať na výslnie. A treba povedať, že po poslednom snímku Davida Ayera by sa mu takýto úspech určite hodil. Spomínaný trailer na vás už čaká vyššie a nezabudnite s nami držať krok, pretože ďalšie novinky z Comic Conu sa nezadržateľne blížia.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -