Park je preč a dinosaury sú na úteku! Trailer k filmu Jurský svet: Zánik ríše oznamuje hroznú záhubu, ktorú môžu odvrátiť len odvážni hrdinovia…

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najnovší trailer k filmu Jurský Svet: Zánik ríše je konečne tu! Tento film otrasie celým svetom a sopečná erupcia vyhubí ostrov Isla Nublar, na ktorom sa nachádza park. Čo ďalšie by sme mali od veľkolepého pokračovania očakávať? K tomu už si budete musieť pozrieť finálny trailer, ktorý vyšiel len pred malou chvíľou:

Všimnúť si v ňom môžeme vybuchujúcu sopku, pod ktorou sa preháňajú dinosaury a aj legendárny T-Rex. Nechýba ani naše duo hlavných hrdinov, ktorí musia čeliť nebezpečenstvu tvárou v tvár. Claire (Bryce Dallas Howard) a Owen (Chriss Pratt) sa snažia zachrániť všetko, čo sa len dá. Okrem seba aj svojich „kamarátov.“ Trailer sa nesie v posolstve „Park je preč.“ Ak si pamätáte ešte predošlé plagáty z filmu Jurský svet, na nich sme si mohli všimnúť slová „Park je otvorený.“ Ako to vyzerá, časy sa menia a Isla Nublar sa pravdepodobne vyparí z mapy.

Jurský svet, ktorý zapadne popolom?

Vyzerá to tak, že tento film bude mať veľmi veľa prekvapení a zvratov. Colin Trevorrow, ktorý režíroval Jurský svet a taktiež pracoval na scenári, uviedol, že sopečná erupcia nás čaká v prvej hodine filmu. To znamená, že nám tvorcovia dávajú široký pohľad na situáciu po tejto udalosti. Nedávna upútavka k nadchádzajúcemu zániku ríše dinosaurov nám ukazuje, že ríša zanikne len na jednom mieste. Väčšina predátorov sa totižto dostane do reálneho sveta plného nevinných ľudí.

Zdroj: screenrant.com

Režisérom filmu je talentovaný J.A. Bayona, ktorý oznámil, že okrem druhého filmu nás čaká aj plná trilógia. Posledný diel by mala prísť presne 11. júna 2021 a do režisérskeho kresla by mal opäť zasadnúť Colin Trevorrow. To znamená, že koniec druhého filmu by mal nechať veci otvorené pre samotné finále celej série. Budeme si užívať hrôzostrašných dinosaurov vo svete ľudí? Takáto myšlienka nebude ničím novým, nakoľko sme sa jej dočkali ešte v roku 1997. Stalo sa tak vo filme Stratený svet: Jurský park, kedy sa do mesta San Diego dostal T-Rex. S najnovším trailerom znázorňujúcim koniec parku je jasné, že dinosaury len tak jednoducho nezmiznú. Niekam predsa len musia uniknúť a to znamená len jedinú vec. A kto vie, možno sa nájde spôsob, ako by človek a dinosaurus mohli spolunažívať v jednom prostredí.

Najnovší plagát k filmu Jurský svet: Zánik ríše; zdroj: twitter

Jurský svet: Zánik ríše sa v kinách objaví už 22. júna. Do tej doby neprehliadnite ani najnovší plagát, ktorý hovorí za všetko. Koniec sa blíži!

ZDROJtwitter

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -