v

Trailer k filmu Ninja korytnačky 2 k nám dorazil o niečo skôr!

anúšikovia Ninja korytnačiek dostali malé prekvapenie, keď Stephen Amell, ktorý vo filme hrá  postavu Casey Jones povedal, že prvý trailer  pokračovania k nám dorazí 10.decembra. Herec tiež ukázal krátky 15 sekundový teaser s vôbec prvými zábermi pokračovania , ktoré by sa v kinách malo ukázať 3.júna 2016. V prípade, že sa Vám prvá časť TMNT zdala slabá, vychutnajte si tento nový trailer, ktorý určite stojí zato.

Trailer nám ukázal náhľad na herečku Lauru Linney a jej záhadný charakter. Ďalej môžeme vidieť Tyler Parryho, Baxter Stockamana a Stephen Amella ako Casey Jonesa, spolu s Bebopom (Gary Anthony Williams) a Rocksteadym v akcii. ‘Legendy’ vravia, že Bebop a Rocksteady by mali vo filme zmutovať až v jeho polovici. Originálny herci z TMNT –  Megan Fox (April O’Neil), Will Arnett (Vern Fenwick), William Fichtner (Eric Sacks), Alan Ritchson (Raphael), Noel Fisher (Michelangelo), Pete Ploszek (Leonardo) a Jeremy Howard (Donatello) si znovu zopakujú ich role v pokračovaní. Novými členmi osadenstva budú – Stephen Amell ako Casey Jones, Brian Tee ako Shredder, Brittany Ishibashi ako Karai a Laura Linney, ktorej úloha však ešte nie je určená.

Výroba na akčnom pokračovaní bola dokončená tento rok v auguste v meste New York. Režisér Dave Green bude pracoval zo scenára, ktorí mu poskytli André Nemec a Josh Appelbaum. Scenáristi tiež napísali minuloročný TMNT, ktorý si prilepšil svoju truhlicu o 485.000.000 USD z celkového rozpočtu 125.000.000 USD.

Príbeh nám zatiaľ nebol odhalený, ale určite sa máme načo tešiť. Vraví sa, že by sa vo filme mal objaviť aj Krang, ktorého môžete poznať z pôvodných Tv series. Uvidíme či práve tento “záporák” bude čeliť hlavným hrdinom.

TMNT 2 sú naplánované na dátum 3.júna 2016. V tento deň budú korytnačky čeliť proti štúdiu Universal Pictures a ich Top Secret Untitled Lonely Island. Je možné, že by TMNT 2 dokázali predčiť ich predchodcu, no všetko sa dozvieme už tento rok v lete. Ak ste si už pozreli prvé zábery z pokračovania, dajte nám vedieť čo si o tom myslíte.

Čo si o článku myslíte?

Napísal Branislav Petrus

Kde bolo tam bolo, vlastne ešte nič nebolo. A ani nič nebude, lebo som s******* lenivý. Tak ma nechaj tak a uvidíš, že začnem aj sám. Stačí vedieť ako na mňa. Ďakujem za pochopenie.

Pridaj komentár