Filmy

Trailer k filmu Ninja korytnačky 2 k nám dorazil o niečo skôr!

anúšikovia Ninja korytnačiek dostali malé prekvapenie, keď Stephen Amell, ktorý vo filme hrá  postavu Casey Jones povedal, že prvý trailer  pokračovania k nám dorazí 10.decembra. Herec tiež ukázal krátky 15 sekundový teaser s vôbec prvými zábermi pokračovania , ktoré by sa v kinách malo ukázať 3.júna 2016. V prípade, že sa Vám prvá časť TMNT zdala slabá, vychutnajte si tento nový trailer, ktorý určite stojí zato.

Trailer nám ukázal náhľad na herečku Lauru Linney a jej záhadný charakter. Ďalej môžeme vidieť Tyler Parryho, Baxter Stockamana a Stephen Amella ako Casey Jonesa, spolu s Bebopom (Gary Anthony Williams) a Rocksteadym v akcii. ‘Legendy’ vravia, že Bebop a Rocksteady by mali vo filme zmutovať až v jeho polovici. Originálny herci z TMNT –  Megan Fox (April O’Neil), Will Arnett (Vern Fenwick), William Fichtner (Eric Sacks), Alan Ritchson (Raphael), Noel Fisher (Michelangelo), Pete Ploszek (Leonardo) a Jeremy Howard (Donatello) si znovu zopakujú ich role v pokračovaní. Novými členmi osadenstva budú – Stephen Amell ako Casey Jones, Brian Tee ako Shredder, Brittany Ishibashi ako Karai a Laura Linney, ktorej úloha však ešte nie je určená.

Výroba na akčnom pokračovaní bola dokončená tento rok v auguste v meste New York. Režisér Dave Green bude pracoval zo scenára, ktorí mu poskytli André Nemec a Josh Appelbaum. Scenáristi tiež napísali minuloročný TMNT, ktorý si prilepšil svoju truhlicu o 485.000.000 USD z celkového rozpočtu 125.000.000 USD.

Príbeh nám zatiaľ nebol odhalený, ale určite sa máme načo tešiť. Vraví sa, že by sa vo filme mal objaviť aj Krang, ktorého môžete poznať z pôvodných Tv series. Uvidíme či práve tento “záporák” bude čeliť hlavným hrdinom.

TMNT 2 sú naplánované na dátum 3.júna 2016. V tento deň budú korytnačky čeliť proti štúdiu Universal Pictures a ich Top Secret Untitled Lonely Island. Je možné, že by TMNT 2 dokázali predčiť ich predchodcu, no všetko sa dozvieme už tento rok v lete. Ak ste si už pozreli prvé zábery z pokračovania, dajte nám vedieť čo si o tom myslíte.

 

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár