Mágia, kúzla a tajomstvá. Aj to prináša najnovší trailer k filmu The House with a Clock in Its Walls od štúdia Universal!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prvý trailer k filmu The House with a Clock in Its Walls sa konečne dostavil. Najnovší počin z dielne Universal Pictures a Amblim Entertainment konečne ukázal svoju „tvár„.

Ako tradične, v čom má prsty štúdio Amblin, tam zaručene uvidíme niečo fantastické na tých najmenej očakávaných miestach. Tentokrát si budeme môcť vychutnať kvalitného herca Jacka Blacka a dvojnásobnú držiteľku ceny Akadémie, Cate Blanchett. Toto magické dobrodružstvo nám vyrozpráva príbeh o trápeniach 10 ročného Lewisa (Owen Vaccaro), ktorý žije so svojim strýkom v starom dome. Avšak už od začiatku je z územia, ktoré nazýva domov, cítiť niečo tajomné. Tieto tajomstvá sa mi odhaľujú až časom, kedy zisťuje, že dom je spojený s tajným svetom plným kúzel a mágie. To všetko sa hlavná postava dozvedá v momente, kedy sa jej podarí prebudiť mŕtvych. A to úplnou náhodou.

The House with a Clock in Its Walls bude plný mágie a kúzel!

Založené na nestarnúcej klasike z detských čias, ktorú napísal spisovateľ John Bellairs a ilustroval Edward Gorey, sa nadchádzajúci film The House with a Clock in Its Walls stáva veľmi zaujímavým kúskom. Hlavne v tom momente, kedy sa na režisérske kreslo dostáva Eli Roth. Ten mohol pracovať zo scenára od scenáristu Erica Kripkeho (tvorca seriálu Supernatural). Okrem vyššie spomínaných pánov sa môžeme tešiť na hercov ako Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renée Elise Goldsberry, Vanessa Anne Williams a Suny Suljic. Celú produkciu si pod svoje krídla zobrala spoločnosť Mythology Entertainment, a to presne Brad Fischer (Prekliaty ostrov) a James Vanderbilt (Zodiac). Na pozícii výkonných producentov sa ocitli taktiež zvučné mená, a to William Sherak, Tracey Nyberg a Laeta Kalogridis.

Film svoju premiéru zažije už 21. septembra 2018 a podľa všetkého sa máme načo tešiť. Dôkazom je aj najnovší trailer, ktorý si môžete pozrieť vyššie v článku. Taktiež sa nezabudnite pozrieť na najnovší plagát, ktorý k filmu nemôže chýbať. Určite nám nezabudnite napísať do komentára, či vás daný film zaujal!

zdroj: movieweb.com
ZDROJverge

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -