Pripravte sa na prvý let zázračného sloníka. Prvý trailer k hranému Disney filmu Dumbo od Tima Burtona útočí na naše city!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Disney do sveta vypustil prvý pohľad na ich nadchádzajúci hraný film Dumbo, o ktorého réžiu sa postará Tim Burton. V najnovšom teaser traileri na nás čaká emotívny zážitok, ktorý budú sprevádzať prvky samotného režiséra. V hlavnej úlohe sa predstaví Colin Farrell, ktorý sa po návrate z vojny ocitne na listine bývalých cirkusových hviezd. Nečaká ani minútu a opäť sa ponára do minulého života. Neskôr mu do cesty príde nečakané prekvapenie, ktoré má obrovský potenciál na úspech. Jeho meno je Dumbo a tento film zo štúdia Disney bude kompletne odlišný od všetkých ostatných.

Najnovšie video je dôkazom temnoty samotného režiséra. Síce vidíme len dospievajúceho Dumba, všetko je sprevádzané Burtonovov pochmúrnou atmosférou. Všetko je tmavé a šedé. Nuž, presne takýto obraz potrebujeme k tomu, aby sme skutočne precítili tie skutočné emócie na začiatku príbehu výnimočného lietajúceho sloníka.

Ukáže Tim Burton svoje schopnosti aj vo filme Dumbo? 

Film je orientovaný pre všetky vekové kategórie, takže sa v kine určite nestratíte. Či mladí alebo starí, Dumbo je filmom, ktorý sa dotkne nejedného z nás. A vložiť temné prvky do rozprávky inak ani dopadnúť nemôže. Očakáva sa o niečo temnejší príbeh, na aký sme boli zvyknutí ešte za detských čias. Dumbo vyzerá byť neuveriteľne smutný a šitý na mieru každého kritika.

Celé to vyzerá naozaj sľubne a nádejne k tomu, aby si štúdio Disney pripísalo ďalší úspešný film. Klasika z dielne tohto giganta sa opäť vráti tam, kde právom patrí. Ešte počas minulého leta sme sa na výstave D23 dozvedeli o vznikajúcom projekte a dnes vidíme jeho prvý teaser. Človek sa ani nenazdá a premiéra bude za rohom. Tej sa dočkáme 28.3.2019 a všetkými milovaná jar sa rozbehne v plnom prúde. Aj preto neváhajte a určite si nezabudnite pozrieť novú ukážku, ktorá na našu redakciu urobila dobrý dojem. Čo na to hovoríte vy?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -