Trailer k novej Bournovke už čoskoro?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

príchodu roku 2016 ubehlo síce len pár týždňov, avšak fanúšikovia sa už teraz môžu tešiť na filmovo bohatý rok. Vysoko očakávané film ako Batman v Superman, Captain America a Star Wars. Neznie to užasne? Tento rok ich však doplní niekto špeciálny. Nebude chýbať ani milovaná akčná ikona – Jason Bourne (Matt Damon). Projekt je zatiaľ neznámy a nesie názov Untitled Next Bourne Chapter. Vydanie filmu prirástlo na 29.júla a  tento dátum k nám dorazí už čoskoro. Kedy sa konečne objaví prvý trailer k tejto akčnej Bournovke? Táto otázka môže mať jednoduchú odpoveď. Tvorca filmu Erik Van Lustbader na svoju facebook stránku uverejnil príspevok (už zmazaný), v ktorom sa dozvedáme, že by mal trailer debutovať počas amerického Super Bowlu 50.  Tu si môžete prečítať to, čo napísal ešte pred odstránením príspevku:

„Breaking News! Prvý trailer na nový film Bourne bude počas tohtoročného vysielania Super Bowlu. V tom čase zistíte aj oficiálny názov filmu. Ja to už samozrejme viem, ale nechám Vás v napätí. Takže si 7.februára nezabudnite naladiť TV a určite zažijete niečo vzrušujúce. Nemôžem sa už dočkať!“

Minulý mesiac sme dostali konečne prvý pohľad na Matt Damona ako Jason Bourne v tomto nepomenovanom dobrodružstve. Aký by mohol byť názov? Doteraz boli názvy filmov pomenované podľa knižnej predlohy. Je teda veľká šanca, že sa film bude volať The Bourne Betrayal.

Ako som už spomínal, vo filme nemôže chýbať Matt Damon, ktorému spoločnosť budú robiť Alicia Vikander, Tommy Lee Jones a Vincent Cassel. Tommy Lee Jones si zahrá vysoko postaveného agenta CIA. Vincent Cassel stvárni postavu záporného hrdinu, ktorého opisujú aj ako „deadly assassin“ (smrtiaci vrah). Alicia Vikander si zahrá cyber-špecialistku. Vráti sa aj Julia Stiles ako Nicky, ktorú sme mohli vidieť v predošlej trilógii. Ďalšími hercami budú Riz Ahmed, Neve Gachev a Scorr Shepherd.

Tešíte sa na v poradí piati film o Bournovi? Ak áno, vidíme sa v kinách 29.júla, pretože tam určite nebudem chýbať.

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -