Veľkolepé finále piatej série seriálu Vikingovia prichádza v prvom exkluzívnom traileri!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Brat proti bratovi. Epický historický seriál na prebiehajúcom Comic-Cone rozpútal vojnu a najnovší trailer nám to celé potvrdil. Polovicu máme za sebou a druhá časť piatej série na nás ešte len čaká. Ste na to pripravení? Seriál Vikingovia sa na naše obrazovky vráti už v stredu, 28. novembra!

Comic-Con odhaľuje trailer k seriálu Vikingovia

Jedno z ďalších prekvapení na filmovej a seriálovej udalosti Comic-Con v San Diegu. Fanúšikovia si mohli vychutnať exkluzívny trailer, ktorý je plný krvi, akcie a tragédie. Nechýba ani túžba po víťazstve a súrodenecká rivalita. V najnovšom prínose si môžeme všimnúť hlavné herecké hviezdy seriálu, ako Katheryn Winnick (Lagertha), Clive Standen (Rollo), Alexander Ludwing (Bjorn Ironside), Alex Hogh Andersen (Ivar), Georgia Hirst (Torvi) a tvorca série a scenárista Michael Hirst.

Počas prvej polovice piatej série sme mohli vidieť rozdiely medzi kľúčovými rodinami seriálu. Celé to doplnila vzájomná bitka dvoch bratov, ktorí sa snažia ovládnuť celý svet. No nie spoločne, ale každý samostatne. Trailer do príbehu uvádza aj postavu legendárneho vikinga menom Duke Rollo. Ten v Kattegat spôsobí ďalšie prevraty a Ivar to nebude mať vôbec jednoduché. Bjorn a Lagertha utečú pred vražednými jednotkami Ivara vďaka pomocnej ruke biskupa Heahmunda. Nová tyranská vláda kráľa Ivara začína meniť dejiny a nad Škandináviou sa objavil temný vek.

No ako už niektorí vieme, Ivar sa bude musieť pripraviť na útok dvoch synov Ragnara. Starí nepriatelia sú nútení stať sa spojencami, aby porazili Ivara, ktorý sa vyhlásil za Boha Zeme. Medzitým sa Floki na Islande snaží poraziť rôzne elementy, aby na novom území vytvoril vikingskú kolóniu na prekrásnej a zároveň spustošenej krajine. Podarí sa mu to? To zistíte v najnovšom traileri k veľkolepému finále piatej série seriálu Vikingovia, ktorý nájdete vyššie v článku.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -