Oficiálny trailer ku komédii Locked Down od HBO Max ti ukáže dokonalú lúpež počas pandémie COVID-19

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nadchádzajúci originálny film od HBO Max s názvom Locked Down nám konečne odhalil oficiálny trailer.

O najnovšom filme Douga Limana sme sa dozvedeli ešte len v decembri, kedy film sprevádzal názov Lockdown. To sa však zmenilo, ale herecké obsadenie nabité hviezdami ostáva naštastie nedotknuté. V hlavných úlohách sa predstavia Anne Hathaway, Chiwetel Ejiofor, Mindy Kaling, Ben Kingsley, Ben Stiller a Lucy Boyton.

Trailer k filmu Locked Down:

Trailer začína dosť bežne, ako priemerný americký film. Vidieť môžeme pohľad na manželské duo, ktorému sa moc situácia ohľadom lockdownu v Londýne nepáči. Ich vzťah pôsobí dosť napäto, pretože byť zavretý s jedným človekom v izolácii nejakú dobu dá predsa len psychicky zabrať. Poznáme to určite všetci a v roku 2020 sa tomu nedokázal vyhnúť nikto.

Preto sa rozhodnú zobrať situáciu do vlastných rúk a vznikne z toho naozaj geniálny plán – vykradnúť šperkárstvo v najexkluzívnejšom obchodnom dome Harrods.

Doug Liman Locked Down trailer
Zdroj: comingsoon.net

Zaberie na divákov príbeh s pandémiou COVID-19?

Zaujímavý projekt získalo HBO Max ešte len v decembri, krátko po tom, ako sa ukončilo jeho natáčanie v Londýne. Locked Down bude prvým originálnym filmom streamovacej platformy HBO Max v novom roku.

Treba však poznamenať, že podobné projekty s tematikou pandémie sa už objavili na všemožných platformách – Social Distance od Netflixu, Love in the Time of Corona od Hulu alebo Coastal Elites od HBO Max. Na zozname sa taktiež vyskytuje aj nadchádzajúca snímka Songbird v hlavnej úlohe s KJ Apa (Riverdale).

Či môžeme všetky vyššie napísané projekty zaradiť medzi úspechy je otázne, ale svoju šancu si určite zaslúžia. Predsa len, pandémia nového koronavírusu je vo svete stále téma číslo jedna a okoreniť si ju podareným komediálnym filmom Locked Down nemusí byť až tak zlý nápad, o čom ťa presvedčí aj vyššie priložený trailer. Presný deň premiéry zatiaľ nepoznáme.

Páčil sa ti trailer k filmu Locked Down od režiséra Douga Limana? Názor nám nezabudnite zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -