SeriályTrailery

Nový trailer na 4. sériu Ricka a Mortyho prezrádza dátum premiéry

Trailer na 4. sériu Ricka a Mortyho

Konečne je to tu! Jeden z najlepších a najobľúbenejších animovaných seriálov sa vracia s dlho očakávanou 4. sériou. Dobrodružstvá šialeného vedca a jeho neistého vnuka sú späť. Stále neviete, o čom hovorím? Predsa o seriáli Rick a Morty, na ktorého pokračovanie sa tešíme už od roku 2017. Pred pár dňami nás Adult Swim potešil. Nový trailer na 4. sériu Ricka a Mortyho prezrádza dátum premiéry.

rick a morty 4. séria

Zdroj: slashfilm.com

Šialené dobrodružstvá, interdimenzionálne cestovanie, vesmírne príšery, ostrý jazyk a mnoho životných múdrostí. To všetko je Rick a Morty. A túto jeseň nás čaká ešte viac. Adult Swim vydal trailer na prvú časť 4. série, ktorá bude mať desať epizód. Prvých päť vyjde už 10. novembra.

Ukážka

V traileri vidíme veľa našich obľúbených postáv. Okrem Ricka a Mortyho sa do príbehu vráti aj Mr. Poopybutthole, Gearhead, Meesekovia a ďalší. Trailer sa začína pohľadom na známu vesmírnu loď, ktorá slúži ako Rickove vesmírne i pozemné vozidlo. Prichádzajú aj nové bytosti, medzi nimi aj drak, s ktorým Morty experimentuje v Rickovom podzemnom laboratóriu.

rick a morty 4. séria

Zdroj: ew.com

4. séria je už za rohom!

Rickova arogancia a sarkazmus sú snáď v každej jeho hláške v traileri. Rovnako ako Mortyho sťažovanie sa a nadávanie Rickovi. Zo všetkých nových vynálezov a zbraní, ktoré Rick vytvoril, najviac zaujal laboratórny plášť, ktorý má tento vedec stále na sebe. To, čo sme doteraz poznali iba ako kúsok z Rickovho šatníka, sa v traileri zmení na vynález slúžiaci na obranu aj útok.

Ako v predošlých sériách, aj v tejto sa určite môžeme tešiť na veľa skrytých vtipov a referencií, ktoré slúžia iba pre tých rozhľadených a pozorných divákov. Možno sa konečne dočkáme aj odpovedí na mnoho otázok, ktoré predošlé série zanechali a na ktoré si fanúšikovia odpovedajú rôznymi teóriami. Druhej časti tejto série sa dočkáme už v januári.

Tešíte sa na nadchádzajúcu 4. sériu seriálu Rick a Morty? Čo vravíte na trailer na prvú časť? Vaše názory a očakávania nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Betka Múcsková
About author

Volám sa Betka, mám 20 rokov a Som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.
  Related posts
  FilmyOdporúčameTrailery

  Posledný Star Wars IX trailer nás pripravuje na epické dobrodružstvo tohto roka

  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Seriály

  Netflix odhalil ich 10 najpozeranejších originálnych seriálov za posledný rok

  FilmyTrailery

  V jednote je sila: Sexi Charlieho anjeli prichádzajú s novým trailerom

  Pridaj komentár