Nový trailer na 4. sériu Ricka a Mortyho prezrádza dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Trailer na 4. sériu Ricka a Mortyho

Konečne je to tu! Jeden z najlepších a najobľúbenejších animovaných seriálov sa vracia s dlho očakávanou 4. sériou. Dobrodružstvá šialeného vedca a jeho neistého vnuka sú späť. Stále neviete, o čom hovorím? Predsa o seriáli Rick a Morty, na ktorého pokračovanie sa tešíme už od roku 2017. Pred pár dňami nás Adult Swim potešil. Nový trailer na 4. sériu Ricka a Mortyho prezrádza dátum premiéry.

rick a morty 4. séria
Zdroj: slashfilm.com

Šialené dobrodružstvá, interdimenzionálne cestovanie, vesmírne príšery, ostrý jazyk a mnoho životných múdrostí. To všetko je Rick a Morty. A túto jeseň nás čaká ešte viac. Adult Swim vydal trailer na prvú časť 4. série, ktorá bude mať desať epizód. Prvých päť vyjde už 10. novembra.

Ukážka

V traileri vidíme veľa našich obľúbených postáv. Okrem Ricka a Mortyho sa do príbehu vráti aj Mr. Poopybutthole, Gearhead, Meesekovia a ďalší. Trailer sa začína pohľadom na známu vesmírnu loď, ktorá slúži ako Rickove vesmírne i pozemné vozidlo. Prichádzajú aj nové bytosti, medzi nimi aj drak, s ktorým Morty experimentuje v Rickovom podzemnom laboratóriu.

rick a morty 4. séria
Zdroj: ew.com

4. séria je už za rohom!

Rickova arogancia a sarkazmus sú snáď v každej jeho hláške v traileri. Rovnako ako Mortyho sťažovanie sa a nadávanie Rickovi. Zo všetkých nových vynálezov a zbraní, ktoré Rick vytvoril, najviac zaujal laboratórny plášť, ktorý má tento vedec stále na sebe. To, čo sme doteraz poznali iba ako kúsok z Rickovho šatníka, sa v traileri zmení na vynález slúžiaci na obranu aj útok.

https://www.youtube.com/watch?v=Rw6BrzB1drs

Ako v predošlých sériách, aj v tejto sa určite môžeme tešiť na veľa skrytých vtipov a referencií, ktoré slúžia iba pre tých rozhľadených a pozorných divákov. Možno sa konečne dočkáme aj odpovedí na mnoho otázok, ktoré predošlé série zanechali a na ktoré si fanúšikovia odpovedajú rôznymi teóriami. Druhej časti tejto série sa dočkáme už v januári.

Tešíte sa na nadchádzajúcu 4. sériu seriálu Rick a Morty? Čo vravíte na trailer na prvú časť? Vaše názory a očakávania nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -