Trailer na 4. sériu Stranger Things odhaľuje mysterióznu lokáciu. Vitajte v hrozivom „Creel House“

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Naša obľúbená partia deciek z mestečka Hawkins dospela. Nedočkavo lapáme po každej novinke zo štvrtej série Stranger Things, ktorá konečne dorazí v roku 2022. Preto nás potešila Netflix prezentácia s názvom TUDUM, ktorá odhaľuje nový trailer na očakávané pokračovanie Stranger Things. Tomu nechýba poriadny nádych 80. rokov a čo hlavne, zaviedol nás na lokáciu mimo Hawkinsu v americkej Indiane.

Už niekoľkokrát nám bolo prostredníctvom rozhovorov avizované, že štvrtá séria opustí hranice malého mestečka. Prinesie nám väčší príbeh, ktorý sa bude rozprestierať na nových lokáciách. Jednou z takých lokácií bude mysteriózny, strašidelný dom „Creel House“. Ten bude domovom novej postavy menom Victor Creel, ktorého stvárni Robert Englund (Nočná mora z Elm Street). Creel bol zavretý do psychiatrickej liečebne po tom, čo bola jeho rodina zmasakrovaná v 50. rokoch. Creel to dával za vinu démonovi, čo mu samozrejme nikto neuveril.

Nový trailer na 4. sériu Stranger Things:

To znamená, že stvorenia zo sveta Upside Down tu boli omnoho dlhšie, ako sme si mysleli. Strašidelný dom v ukážke sa tak vydávajú preskúmať Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin), Steve (Joe Keery), Nancy (Natalia Dyer), Max (Sadie Ink) a Robin (Maya Hawke). V novej sérii nebudú chýbať ani Millie Bobbie Brown ako Eleven, Finn Wolfhard ako Mike, Noah Schnapp ako Will, Winona Ryder ako Joyce, Charlie Heaton ako Jonathan, či David Harbour ako šerif Jim Hopper.

Bude doposiaľ najväčšia

David Harbour už niekoľko mesiacov dozadu prezradil, že štvrtá séria bude doposiaľ tou najväčšou:

„Hovorím, že je to väčšie, to je prvá vec. Rozsahom, veľkosťou, dokonca aj myšlienkou, že už nie sme v Hawkinse. My, lokálne, sme väčší. Predstavujeme nové veci, ale taktiež to doťahujeme a berieme určitým smerom, aby to malo v určitom bode jasný, konkrétny a definitívny koniec, o ktorom nemôžem hovoriť.“

K veľkosti a rozsahu novej série sa vyjadril aj výkonný producent Shawn Levy. Tvrdí, že práve vďaka tomuto faktoru trvala produkcia tak dlhú dobu.

„Zhodou okolností sme vybrali štvrtú sériu ako zďaleka, a myslím tým zďaleka, zďaleka, zďaleka najambicióznejšiu zo všetkých sérií… Bol som v Litve, keď David Harbour nakrúcal ten kúsok, ktorý odhalil, že Hopper je nažive. Vieme, že v Hawkinse máme nejakú akciu. Niektoré veci sa budú odohrávať v Rusku, pričom jeden celý dej sa odohráva niekde inde, čo čoskoro vyjde najavo. Toto je teda prvá séria, v ktorej máme takúto rozľahlú výpravu, rôzne miesta nakrúcania. A my to všetko robíme na pozadí sveta, vďaka ktorému je nakrúcanie pomalšie, dlhšie a oneskorené.“

Presný dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no kvôli vyššie spomenutým oneskoreniam sa jej dočkáme až v priebehu budúceho roka.

Čo hovoríte na nový trailer k Stranger Things? Tešíte sa, že vypadneme z mestečka Hawkins? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -