OdporúčameSeriályTrailery

Trailer na 5. epizódu Chernobylu ťa pripraví na strhujúce vyvrcholenie!

Politika, drsná realita, dráma, technická dokonalosť, zaujímavá tematika… Seriál Chernobyl (Černobyľ) od HBO spĺňa všetky podmienky na to, aby sa z neho stal poriadny hit. Z tých, samozrejme, už kde-čo vyťažil, keďže momentálne o ňom (vrátane nás) nikto nedokáže prestať rozprávať. Ostáva však už len finále. Očakávané vyvrcholenie. Táto televízna kvalitka nám bude chýbať, no trailer na 5. epizódu Chernobylu nás upozorňuje, že práve tá bude najviac strhujúca!

Trailer na 5. epizódu Chernobylu

Zdroj: themoviedb.org

Trailer na 5. epizódu Chernobylu

Stanica HBO je strategický génius. Ľudia, ktorí v tejto spoločnosti vytvárajú plán vysielania, pravdepodobne hrávajú šach, pretože toto bola skvelá formácia. Producenti a tvorcovia dobre vedeli, že po finále Game of Thrones nám v srdci ostane diera. Diera, ktorú treba čo najskôr vyplniť ďalším veľkolepým a kvalitným seriálom, ktorý si udrží našu pozornosť a vytvorí v nás pocit napätia a zhrozenia.

Ten nedávno dorazil v podobe Chernobylu, z ktorého sa prakticky okamžite stal obrovský hit. Už od začiatku sme vedeli, že pôjde len o 5-dielnu minisériu, takže sme ani nepočítali s tým, že sa z neho stane náš nový obľúbený seriál. Miesto toho tvorcovia dokázali divákom priniesť poriadne kvalitnú jednohubku, ktorá prevažne pôsobí ako magnet na predplatiteľov služby HBO GO. Keď ktokoľvek zbadal tento seriál, dosť možno ho to presvedčilo, aby si službu platil aj ďalší mesiac a ešte neodchádzal ku konkurencii.

Súčasne najlepšie hodnotený seriál na svete sa blíži ku koncu. Súdne vypočúvanie odborníkov a neodborníkov, ktorí na vlastné oči videli hrôzy jadrovej katastrofy, bude vyvrcholením doterajšieho príbehu. Sme veľmi zvedaví, ako túto časť histórie tvorcovia zobrazia. Aby ste si skrátili čakanie na 5. epizódu seriálu, ktorá vyjde 4. júna, pozrite si trailer, ktorý nájdete vyššie.

Ako na vás trailer na 5. epizódu Chernobylu zapôsobil? Tešíte sa na záverečnú časť, alebo tento seriál nesledujete? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: hbogo.sk, youtube.com, imdb.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Pokračovanie kultovej Perinbaby prichádza po 34 rokoch s prvou ukážkou

  FilmyOdporúčame

  Rebríček TOP 15 najlepšie zarábajúcich filmov za posledných 10 rokov

  Seriály

  OFICIÁLNE: Herec Robert Downey Jr. a.k.a. Iron Man sa vracia do MCU

  SeriályTrailery

  Na Apple TV+ prichádza hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana

  Pridaj komentár