Tommy Shelby sa vracia v traileri na explozívnu 5. sériu Peaky Blinders!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Drsný, štýlový, dospelý a perfektne zábavný. Asi tak by každý fanúšik opísal seriál Peaky Blinders, ktorého hlavnou postavou je už pomaly ikonický Tommy Shelby (Cillian Murphy). Zároveň je však historickou drámou, ktorá rozpráva o problémoch spoločnosti skorého 20. storočia v Anglicku. A teraz sa pripravte: už čoskoro sa do tejto špinavej a nebezpečnej doby vrátime! Ešte predtým, ako si prezradíme, kedy to bude, si vychutnajte trailer na 5. sériu Peaky Blinders.

peaky blinders
Zdroj: digitalspy.com

Trailer na 5. sériu Peaky Blinders

Tommy Shelby, ktorý na konci 4. série prekvapivo vyhral, je teraz v naozaj skvelej pozícii. Prakticky má teraz možnosť meniť veci vo svoj prospech nie zvonka, ale priamo zvnútra parlamentu. Nečakáme, že bude robiť niečo iné ako na uliciach Birminghamu. Teraz to však bude robiť prefíkanejšie a prínosnejšie.

Skončili sme v 20. rokoch 20. storočia. Od začiatku sa toho neskutočne veľa zmenilo, no jedno je stále pravdou (pričom nečakáme, že sa to čoskoro zmení): každý člen rodiny sa stále ďalej snaží pevne stáť na zemi a udržať ostatných v bezpečí pred nástrahami nebezpečia, ktoré vzniká ich… profesiou.

Obľúbený seriál Peaky Blinders sme poprvýkrát videli na jeseň roka 2013. Sú tu takí, ktorí ho pozerajú od samotného začiatku. Je tu však aj mnoho takých, ktorí seriál objavili neskôr. Títo diváci, aspoň podľa mojich skúseností, všetky epizódy zhltli behom pár dní. Počítajte pritom s tým, že každá séria má 6 epizód, pričom každá časť je dlhá zhruba hodinu. Ak ste teda seriál ešte nevideli, pred premiérou 5. série mu určite dajte šancu.

Na 5. sériu čakáme už vcelku dlho. Posledná epizóda 4. série totižto bola odvysielaná ešte v decembri roku 2017. Kedy teda konečne uvidíme novú časť?

Trailer na 5. sériu Peaky Blinders cillian murphy
Zdroj: esquire.com

Nuž, nová časť mala byť už naozaj za rohom, keďže jej slávnostná premiéra (samozrejme, súkromná) sa odohrala už 18. júla. Môžeme teda očakávať, že 5. séria Peaky Blinders sa začne vysielať už niekedy do konca leta.

Čo hovoríte na trailer na 5. sériu Peaky Blinders? Tešíte sa na novú časť? Napíšte nám do komentárov a nezabudnite nás sledovať aj ďalej, aby ste nezmeškali ohlásenie dátumu premiéry!

Zdroj: indiewire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -