FilmyTrailery

Filmová adaptácia japonskej mangy o bojovom ženskom robotovi prichádza s prvým trailerom!

Štúdio 20th Century Fox vydalo prvý trailer na pripravovanú filmovú adaptáciu anime a mangy, ALITA: Battle Angel. Vizionárski filmári James Cameron (Avatar) a Robert Rodriguez (Sin City) prenesú na plátna kín obľúbenú japonskú mangu, ktorú v roku 1990 vytvoril Yukito Kishiro. Po nie-veľmi vydarenej adaptácii Ghost in the Shell to však tentokrát vyzerá naozaj nádejne. Hlavú úlohu si v príbehu o nádeji, láske a splnomocnení zahrá herečka Rosa Salazar, ktorú môžeme poznať z filmov ako Rezistencia alebo Labyrint: Zhorenisko. Jej telo však bude z veľkej časti dotvorené technológiou CGI (oči, ruky), kedže si zahrá bojového kyborga.

trailer na alita

Zdroj: comingsoon.net

Príbeh filmu sa odohráva v ďalekej budúcnosti, kde sa na vrakovisku v Iron City nachádza opustený kyborg menom Alita (Rosa Salazar). Tam ju nájde kyber-doktor Ido (Christoph Waltz), ktorý ju zoberie na svoju kliniku. Po jej prebudení si však Alita nič nepamätá, nespoznáva svet okolo nej, no ani samú seba. Všetko je pre ňu nové, všetko prežíva po prvýkrát. Zatiaľ čo sa snaží navigovať v novom živote a v uliciach Iron City, Ido ju chráni pred jej mysterióznou minulosťou. Všetko sa však zmení príchodom Huga (Keean Johnson), ktorý jej ponúkne pomoc s odhaľovaním jej spomienok a tajomnej minulosti…

Prvý trailer na Alita: Battle Angle je tu!

Okrem Rosy Salazar, Christophera Waltza a Keeana Johnsona vo filme uvidíme aj mená ako  Jennifer Connelly (Hulk), Mahershala Ali (Moonlight), Ed Skrein (Deadpool), a Jackie Earle Haley (Strážcovia). O réžiu sa postará Robert Rodriguez a jedným zo scenáristov, ktorí prenesú toto anime/mangu na plátna kín, bude legendárny James Cameron. Snímka vznikne pod krídlami štúdia Warner Bros. a produkovať bude Cameron a Jon Landau. Premiéra filmu je naplánovaná na 19. júla 2018. Tak čo, máme tu nejakých fanúšikov japonských adaptácií?

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  1 Comment

  Pridaj komentár