Posledná upútavka k seriálu American Horror Story: 1984 je tu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer na American Horror Story: 1984

Nový trailer na American Horror Story nám pripomína, že strach sa pomaly blíži a nás čaká opäť zmena prostredia. Nadchádzajúca deviata séria s názvom 1984 sa nám pripomína poslednou upútavkou a fanúšikovia sa môžu začať tešiť! Tentokrát sa ocitneme v kempe Redwood, kde sa budú opäť diať nevysvetliteľné veci plné strachu.

Trailer na American Horror Story: 1984
Zdroj: screenrant.com

Premiéra sa odohrá o niekoľko týždňov a nová krátka upútavka nám zatiaľ nič podstatné neodhalila. Do kempu prichádza skupinka mladých ľudí. Dvaja z nich sa vydávajú na prechádzku. To sa pre tretieho z partie stáva osudným a po zatvorení dverí ho v miestnosti čaká neznámy vrah s nožom v ruke. V tom momente sa však už viac nedozvedáme a 30-sekundové video je u konca. Čo sa však stane ďalej? To si asi vieme domyslieť… Skutočnú pravdu sa dozvieme už 18. septembra.

Herecké obsadenie deviatej série

Podobne ako predchádzajúca upútavka, ani táto nám nedala žiadny priamy pohľad na herecké obsadenie, v ktorom bude pravdepodobne najväčšiu hviezdou herečka Emma Roberts.

V najnovšej sérii American Horror Story sa k nej pripoja herci ako Leslie Grossman, Cody Fern, John Carroll Lynch a Billie Lourd. Všetci menovaní herci sa tak vrátia do diania seriálu, v ktorom si budeme môcť vychutnať aj nováčikov ako sú Matthew Morrison, Angelica Ross, DeRon Horton a Gus Kenworthy.

Najnovšia séria sa bude musieť zaobísť bez dvoch kľúčových hercov tohto populárneho hororového príbehuSarah Paulson a Evan Peters. Obaja herci sa zatiaľ objavili v každej jednej sérii. Ich neprítomnosť nám vysvetlil šéf FX John Landgraf:

„V priebehu ôsmich sérií sme preplietli niekoľko rôznych cyklov, a preto išlo tentokrát o najväčšie obsadenie všetkých čias. Mali sme tu hercov, ktorí hrali 2 až 3 rôzne postavy. Preto sme museli priniesť späť niektoré postavy z minulých sérií. Bolo to naozaj náročné z hľadiska veľkosti obsadenia, a niektorých to muselo stáť miesto.

To znamená, že sa môžete tešiť na príchod tvorcu Ryana Murphyho, ktorý sa vráti do centra diania ako režisér a scenárista. Preto netreba smútiť nad niektorými vynechanými hercami a treba sa pripraviť na poriadny masaker.

American Horror Story: 1984
Zdroj: posterspy.com, kisspng.com

Kto podľa vás prežije kemp Redwood a zachráni si život? Veríte, že tvorcovia si pre nás opäť pripravili kvalitnú dávku napätia, ktorá sa nám predstaví v desiatich pripravovaných častiach? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -