Nový hrozivý trailer na Annabelle 3: Návrat odhaľuje horor tohto leta!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Úspešná hororová séria „The Conjuring“ alebo „V zajatí démonov“ nás nesklame ani tento rok! Na toto leto si pre nás prichystali ukončenie trilógie o vražednej bábike Annabelle, ktorá sa stala veľmi obľúbenou súčasťou série. Tentokrát sa môžeme tešiť na film Annabelle 3: Návrat domov (Annabelle Comes Home), pričom už samotný názov hovorí sám za teba.

Príbeh nás tentokrát nezavedie do minulosti, ale priamo do domu manželov Warrenovcov. Z filmov V zajatí démonov sme sa dozvedeli, že Ed a Lorraine Warrenovci majú doma múzeum, v ktorom skladujú všetky démonické predmety. Jedným z nich je práve bábika Annabelle, ktorá bude vo filme terorizovať ich dcéru Judy, ktorú stvárňuje mladá McKenna Grace (Captain Marvel, The Haunting of Hill House).

Druhý trailer na Annabelle 3: Návrat

Vo filmoch “V zajatí démonov” a “V zajatí démonov 2” si túto postavu zahrala Sterling Jerins, no producenti sa zhodli v tom, že na hlavnú úlohu ešte nie je pripravená. Dôležitou súčasťou budú samozrejme aj herci Patrick Wilson a Vera Farmiga, ktorí odštartovali celú túto hororovú sériu.

Štúdio Warner Bros. nás dnes potešilo druhým trailerom, ktorý nemohol vynechať ani Warrenovcov. Hlavnými postavami však budú deti, takže uvidíme, či dokážu potiahnuť celovečerný film. Na režisérske kreslo sa však tentokrát posadí Gary Dauberman, pre ktorého bude tento film režisérskym debutom. S horormi má ale veľmi dobre skúsenosti, keďže písal scenár pre snímky ako AnnabelleAnnabelle: Stvorenie zlaMníškaToTo: Kapitola 2 či Kliatba kvíliacej ženy.

trailer na annabelle 3
Zdroj: horrorfuel.com

Tento rok sa dočkáme až dvoch filmov z univerza The Conjuring, pretože okrem Annabelle 3: Návrat sme videli aj Kliatbu kvíliacej ženy. Pred nejakým časom sme si pre vás taktiež pripravili článok, v ktorom sme vám vysvetlili, že práve tento film je oficiálnou a priamou súčasťou hororového vesmíru. Zároveň režisér Kliatby kvíliacej ženy pripravuje aj film V zajatí démonov 3, ktorý by sme mohli vidieť už budúci rok.

Mohlo by vás zaujímať: RECENZIA na film Kliatba kvíliacej ženy

No a pokiaľ sa tešíte na novú Annabelle, tak sa v kine uvidíme už 27. júna 2019!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -