Marvel vypustil trailer na ich nový hraný seriál, Cloak and Dagger! Bude mať rovnaký úspech ako tie Netflixové?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

„Ajajaj“

Toto bol prvý zvuk, ktorý som vypustil z úst, keď som dopozeral trailer na tento nový Marvelácky seriál. Úprimne, vydáte buď veľmi podobný zvuk, alebo aj nejakú nadávku. Obidve tieto veci môžu znamenať, že to vyzerá veľmi dobre, ale zároveň to môže znamenať, že aj zle. Pozrime sa trošku do histórie Marveláckych seriálov.

Trailer na Cloak and Dagger
Zdroj: screenrant.com

Prečo si to robia

Za siedmimi horami, a siedmimi dolami… Prelom MCU (Marvel Cinematic Universe) seriálov nastal kedysi v roku 2013. Vlastne vtedy vyšiel prvý MCU seriál, a to Agents of S.H.I.E.L.D. Našiel si množstvo fanúšikov, všetko klapalo. No až do druhej série. A tak sa to začalo. Rok 2015 bol veľmi znamenitý pre MCU seriály. Nielenže ich vyšlo pomerne dosť (3 + Agents of S.H.I.E.L.D.), no zároveň ich vyšlo aj pomerne dosť zlých. Menovite vyšiel Daredevil, Jessica Jones, Agent Carter a už zmienená nová séria Agents of S.H.I.E.L.D. No a úspech oslavoval len jeden. A to Daredevil. V roku 2016 vyšiel Luke Cage. A ten na tom tiež nebol práve najlepšie. V roku 2017 to dokonca ešte vyzeralo na znovuzrodenie MCU seriálov v podobe Iron Fista, posledného člena Defenders. No v márnej snahe získať pozitívne ohlasy bol Iron Fist len čerešnička na torte. Vyznie to kruto, no hodnotenia to vravia tak, že Iron Fist bol najhorším seriálovým počinom MCU.

Trailer na Cloak and Dagger

No a teraz prišiel čas zahojiť rany a vzoprieť sa svojmu osudu. Alebo aj nie?

https://www.youtube.com/watch?v=E5hrFVQiGyk

Vidím tu problém. Veľký problém. Zase si zobrali na mušku príliš dobrý komiks. Romantické klišé. To prvé sa mi prehnalo hlavou, keď som nad tým začal rozmýšľať. Toto nie je ani počin hodný na to, aby reprezentoval MCU. Veď ten trailer ani nemusím zapnúť a vidím dvoch teenagerov pri stene. Akoby sa doma niekto hral so zrkadlovkou a nafotografoval propagandu o tom, že rasizmus je zlý. Marvel by mal seriózne prestať točiť seriály. Nejde im to, vedia to, ale aj tak s tým neprestanú.

Ak máte z tohto traileru pozitívne pocity, zdôverte sa nám, rád si to vypočujem.

Mohlo by sa ti páčiť

4 COMMENTS

  1. Horšiu recenziu som hádam nikdy nečítal, čím ďalej, tým horšie články. Otrasný autor…
    Seriály doporučujem pozrieť všetky dojedného! Narozdiel od CWDC robí Marvel skvelé seriály.. :)

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -