TraileryTrailery

Trailer na druhú sériu Chilling Adventures of Sabrina odhaľuje temnú stránku čarodejnice!

Pamätáte si na tie nevinné časy, keď si Sabrina Spellman nevedela vybrať medzi normálnym životom smrteľníkov a temným životom čarodejníkov? Nuž, tieto časy skončili spolu s koncom prvej série, kedy Sabrina podstúpila Temný krst a tým zasvätila svoje meno Satanovi. Druhá séria Netflix seriálu The Chilling Adventures of Sabrina nám teda prestaví temnú stranu našej obľúbenej čarodejníčky.

Spolu s nesmrteľnosťou tak prichádza aj levitácia, zabíjanie démonov, oživovanie čarodejníc a ďalšie esá v rukáve. Nebude však chýbať ani starý dobrý milostný trojuholník, ktorý spojí Sabrinu, jej ex-priateľa Harveyho a frajerského čarodejníka Nicka. Čo nám teda prezradil prvý trailer na druhú sériu?

Trailer na druhú sériu Sabriny

Svetlejšia blond na hlave herečky Kiernan Shipka jasne naznačuje, že sa Sabrina vydá temnou cestou. Zblíži sa aj so samotným Temným pánom, ktorý jej poskytuje neuveriteľnú silu mágie. Ako sama povedala svojim tetám: “Môžem si vybrať, či sa budem svojej sily báť, alebo ju môžem použiť.” Taktiež to vyzerá tak, že sa možno dočkáme tradičného lietania na metle!

Pokiaľ vám už teraz Sabrina veľmi chýba, na druhú sériu nebudete čakať veľmi dlho. Tá sa totižto na Netflixe objaví už 5. apríla. Pokiaľ si o tomto seriáli chcete prečítať niečo viac, určite navštívte toto vlákno. A ak ste ešte nevideli ani prvú sériu, rozhodnite sa pri našom Tipe na seriál!

Zdroj: ew.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  FilmyTrailery

  V jednote je sila: Sexi Charlieho anjeli prichádzajú s novým trailerom

  FilmyTrailery

  Už čoskoro sa do kín dostane česko-slovenský kráľovský príbeh Posledná aristokratka. Pozerajte trailer

  FilmyTrailery

  Robert Downey Jr. rozpráva so zvieratami v prvom traileri na film Dolittle

  Pridaj komentár