Trailer nás pripravuje na návrat seriálu Fear the Walking Dead!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

V 5. sérii Fear the Walking Dead je misia skupiny jasná: nájsť tých, ktorí prežili, a pomôcť premeniť to, čo zo sveta zostalo na trochu lepšie miesto. Odhodlaný a neústupný Morgan Jones (Lennie James) vedie skupinu na základe filozofie, prameniacej z benevolencie, komunity a nádeje. A nový trailer na Fear the Walking Dead vám prezradí, či to tak ľahko pôjde aj ďalej…

Trailer na štvrtú sériu Fear the Walking Dead
Zdroj: spidersweb.pl

Trailer na Fear the Walking Dead – 5. séria sa vracia!

Každá postava verí, že pomoc druhým im umožní prekonať zlo ťažiace minulosť. Zaslúžiť si dôveru však nie je jednoduché. Misia zameraná na pomoc druhým ich však podrobí poslednej skúške, kedy sa naša skupina ocitne na zakázanom území, ktoré členov núti postaviť sa nielen vlastnej minulosti, ale aj svojmu strachu. Jedine tým, že budú čeliť vlastnému strachu, môžu členovia skupiny nájsť úplne nový spôsob života, ktorý ich navždy zmení.

Momentálne sa nachádzame v strede 5. série seriálu Fear the Walking Dead. Po kratšej pauze sa môžeme tešiť na premiéru 9. časti, ktorú si dnes večer o 22:00 (12. august) užijeme na stanici AMC. Ak príbeh sledujete, určite sa nezabudnite navnadiť trailerom, ktorý nájdete nižšie.

O seriáli

Výkonným producentom seriálu je Scott M. Gimple, zatiaľ čo miesta showrunnerov zastávajú Andrew Chambliss a Ian Goldberg. Netreba zabúdať ani na Roberta KirkmanaDavida AlpertaGale Anne Hurd či Grega Nicotera. O produkciu seriálu sa stará AMC Studios.

Svet The Walking Dead momentálne zažíva jednu novinku za druhou. Na tohtoročnom Comic-Cone v San Diegu sme si pozreli trailer na nadchádzajúcu 10. sériu hlavného seriálu. Len pred pár dňami sme pritom vďaka fotografiám dostali lepší pohľad na jednotlivé postavy, medzi ktoré patria staré známe tváre, no aj úplne nové charaktery.

Sledujete seriál Fear the Walking Dead popri čakaní na 10. sériu The Walking Dead? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: AMC

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -