Thriller 21 Bridges od bratov Russovcov prichádza s nadupaným trailerom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer na film 21 Bridges

Trailer na film 21 Bridges – Pred niekoľkými dňami sme si mohli vďaka Comic-Conu vychutnať obrovský počet filmových noviniek, medzi ktoré bezpochyby patrí aj nadchádzajúci thriller 21 Bridges.

Film pochádza z dielne bratov Russovcov, ktorí toto najnovšie dielo produkovali prostredníctvom ich spoločnosti AGBO. Dej filmu sleduje detektíva NYPD (Chadwick Boseman), ktorý vedie pátranie vrahov po celom svete. Keď sa však do prípadu ponorí hlbšie, prichádza na veľa pochybností a temných sprisahaní, kde sa veriť nedá už naozaj nikomu.

trailer na film 21 bridges
Zdroj: youtube.com

Tento film vyzerá byť naozaj fascinujúci, pretože vo svojom vnútri neskrýva jednoduchosť, ale komplikovanú „pavúčiu sieť“. Oko diváka dokáže zaujať poctivá služba dobrých policajtov, ktorých však vystriedajú zapredané kusy bez cti a spravodlivosti. Vo filme si môžeme všimnúť anarchiu, kde nebude bezpečie poskytnuté ani jednej zo spomenutých strán a o život budú musieť bojovať naozaj všetci.

Najväčším bonusom bude fakt, že sa nedočkáme len masívneho využívania CGI technológie, ale skutočného thrilleru, plného policajtov a zločincov. V týchto dvoch skupinách si budeme môcť vychutnať hercov ako napríklad Sienna Miller, Stephan James, Keith David, Taylor Kitsch a J.K. Simmons.

Oficiálna synopsa k filmu 21 Bridges

Film sa riadi detektívom NYPD (Chadwick Boseman), ktorý po odhalení masívneho a nečakaného sprisahania vrazil priamo do dverí obávaného vraha. Po príchode noci sa všetko začína komplikovať a nič nie je jasné o tom, kto ho sleduje a kto koho sleduje.

Keď sa vyhľadávanie zintenzívni, budú musieť byť prijaté extrémne opatrenia, aby sa vrahom zabránilo uniknúť z Manhattanu. Vláda nariadi zavrieť všetkých 21 mostov, aby sa nikomu nepodarilo utiecť z ostrova, kde nebude jednoduché prežiť. 

trailer na film 21 bridges
Zdroj: collider.com

Námet celého filmu vyzerá naozaj zaujímavo a určite bude zaujímavé sledovať jeho vývoj na striebornom plátne. Režisér Brian Kirk, s pomocou legendárnych bratov Russovcov, určite nesklame a všetko sa dozvieme už 27. septembra 2019.

Tešíte sa na najnovší prínos do sveta thrillerov? Najnovší trailer nájdete vyššie v článku a určite nám dajte vedieť váš názor. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -