Prvý trailer na film Aquaman nám odhaľuje nádherný podvodný svet a možnú záchranu DC!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Marvel Studios sa tohtoročného Comic-Conu v San Diegu nezúčastnilo, a tak prichádza rad na záchranu DC. V tú správnu chvíľu tak prišiel vôbec prvý trailer na film Shazam!, ktorého len teraz doplnil očakávaný Aquaman! Presne ako nám bolo sľubované, epická ukážka nás zaviedla priamo do hlbín Atlantisu. A veru, je to nádherné. Nebojím sa toto prostredie prirovnať ku filmu Avatar, pretože to vyzerá ako Pandora pod vodou. Každopádne, nadišla chvíľa k tomu, aby sa Arthur Curry a.k.a. Aquaman stal kráľom Atlantisu. Proti nemu sa postaví jeho nevlastný brat Ocean Master, ktorý sa s Aquamanom pustí do podmorskej vojny.

Prvý trailer na film Aquaman je tu!

Aquamana si nezahrá nikto iný, ako náš obľúbený frajer Jason Momoa (Game of Thrones). Počas jeho cesty na trón ho bude sprevádzať neuveriteľne sexy Mera, ktorú si strihla Amber Heard (Smrtonosná jazda). So známymi menami však ešte nekončíme, pretože uvidíme aj Willema Dafoe (Spider-Man), Temuera Morrisona (séria Star Wars), Dolpha Lundgrena (Rocky IV), Yahya Abdul-Mateen II (Najväčší showman) alebo Nicole Kidman (Big Little Lies). Samotného Orma/Ocean Mastera si zahrá Patrick Wilson (V zajatí démonov). O réžiu sa postaral prevažne hororový, no talentovaný režisér James Wan (V zajatí démonov, Rýchlo a zbesilo 7)!

Ako hodnotíte prvý trailer? Nám sa vizuálne nesmierne podobá na filmy Justice League a Batman v Superman. To však hneď nemusí znamenať niečo zlé. Každopádne, Shazam! aj Aquaman vyzerajú naozaj sľubne a tak dúfame, že sa univerzum DCEU konečne pochlapí. Myslíte si, že si pre nás na Comic-Cone ešte niečo nachystajú? Dúfam že nie sme jediní, ktorí očakávajú oznámenie filmu Man of Steel 2!

PS: Film Aquaman si v kinách užijeme už 20. decembra 2018!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -