Dwayne Johnson v traileri čelí globálnej katastrofe, ktorú spôsobuje jeho verný priateľ. Pripravte sa na film Besnenie!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Trailer na film Besnenie

Všetci fanúšikovia Dwaynea Johnsona po celom svete, rovnako ako režisér/producent – Brad Peyton, ho radi vidia v hrôzostrašných scénach, v scénach, ktoré ohrozujú život a na ich prekonanie si vyžadujú všetky jeho skúsenosti, silu, humor a šarm. Peyton už stihol svoju obľúbenú neohrozenú hviezdu umiestniť pod sopku potápajúceho sa ostrova a plánoval ho nechať v epicentre zemetrasenia počas magnitúdy so silou 9. stupňa. Teraz, v ich treťom spoločnom dobrodružstve na veľkom plátne, vo filme, ktorý je obrovský na každej úrovni – v rámci rozsahu, priestoru, akcie a vizuálnych efektov – Peyton zvýšil svoje požiadavky tým, že Johnsona postaví proti niečomu, čomu nikdy predtým nečelil: protivníkovi, ktorý je ešte väčší ako on sám.

Dwayne „The Rock“ Johnson je herec, ktorý nepovoľuje a do svojho zaneprázdneného života neustále pridáva nové plány. Napríklad len v minulom roku si zahral až v troch blockbusteroch. Ani teraz však nemá v pláne s prácou spomaliť a už o pár dní ho uvidíme v úlohe sympatického primatológa Davisa, ktorého najlepší priateľ je gorila George. Dalo by sa dokonca povedať, že zvieratá uprednostňuje pred ľuďmi. Zo dňa na deň sa však všetko začne meniť. Ako vraví slogan filmu Besnenie, veľký spozná väčšieho.

Zdroj: mastibite.com

Ľudia sú horší ako zvieratá

Vo svete filmu existuje technológia, ktorá mala slúžiť na úpravu génov a tým pádom liečenie ľudských chorôb. Netrvalo však dlho, kým došlo k jej zneužitiu a vedecké komunity ju označili za zbraň hromadného šírenia a ničenia. Bolo už však neskoro a ako uvidíte v kinách, ľudia sa vedia správať omnoho horšie ako zvieratá. Davis musí pozorovať, ako jeho najlepší priateľ rastie a besnie neskutočným tempom. George zaspáva ako priemerná gorila a budí sa ako 9 metrové monštrum. Kto niečo také mohol spôsobiť a dokáže Davis svojho priateľa včas, predtým, ako začne byť nebezpečný pre svet?

trailer na film besnenie
Zdroj: continental-film.sk

Po boku The Rocka si zahrá herečka Naomie Harris, ktorá za hviezdnym hercom zaostávať určite nebude. S odhodlanou réžiou Brada Peytona a zaujímavým príbehom sme si istí, že sa dočkáme skvelej akčnej jazdy. Počin Besnenie do našich kín už 12. apríla prinesie spoločnosť Continental Film.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -