Black Widow prichádza s novým trailerom, v ktorom uvidíme Taskmastera v plnej kráse

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer na film Black Widow

Štúdio Marvel si pre nás pripravilo nový trailer na film Black Widow. Pre Scarlett Johansson to bude už desiaty rok, čo svoj život zasvätila MCU. Nie každá postava dostane vždy svoj vlastný priestor rozvíjať sa, čo si herečka určite uvedomuje. Sama potvrdila, že práve ona má to šťastie a takú príležitosť si nesmierne cení. Vidieť to môžete aj na jej hereckom výkone, ktorý nájdete v spomínanom traileri nižšie v článku. 

Najnovší prínos z filmu Black Widow si mohli ako prví užiť fanúšikovia amerického futbalu v rámci zápasu medzinárodného šampionátu medzi LSU Tigers a Clemson Tigers. Agenta Natasha Romanoffová naplnila svoj osud vo filme Avengers: Endgame, ale stále takmer nič netušíme o jej záhadnej minulosti. A presne tá bude stredobodom pozornosti v nadchádzajúcej marvelovke, ktorú si v kinách pozrieme už koncom apríla.

O príbehu a viac

Celý príbeh nás zavedie do obdobia po udalostiach filmu Captain America: Civil War. Uvidíme, čo robila počas svojho „vyhnanstva“ a dostaneme zatiaľ najlepší pohľad na jej minulosť.

V traileri môžete vidieť poriadnu dávku akcie. Temná a nebezpečná minulosť jej nedovolí spávať, pretože sa jej do cesty objavil nový záhadný nepriateľ. Zápornú postavu Taskmastera taktiež vidíme a v plnej kráse nám ukazuje svoje schopnosti. Sme zvedaví, ako si s ním Natasha poradí.

Okrem toho sa vo filme dočkáme aj hercov ako napríklad Florence Pugh ako Yelena, David Harbour ako Alexei/The Red Guardian alebo Rachel Weisz ako Melina.

Black Widow
Zdroj: twitter.com

Režisérkou sa stala Cate Shortland a produkovať toto dielo bude samotný riaditeľ MCU Kevin Feige. Film Black Widow bude prvým filmom 4. fáze, ktorá celý MCU rozvetví o hŕstku nových komiksových postáv. Premiéra filmu je naplánovaná na 30. apríla 2020. Bavilo vás pôsobenie agentky Natashy Romanoffovej v Marvel Cinematic Universe? Na záver si nezabudnite pozrieť spomínaný trailer, ktorý vám prezradí všetko podstatné.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -