Nový trailer na film Candyman oznamuje návrat kultového hororu. Na čo sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Candyman a jeho filmová história

Vyšiel nový trailer na film Candyman, ktorý je paranormálnym pokračovaním rovnomenného hororového filmu z roku 1992. V tom hral hlavnú postavu Tony Todd. Pokračovania, či skôr modernejšej verzie by sme sa mali dočkať už 12. júna 2020.

Originálny Candyman s Toddom a Virginiou Madsen vznikol ako teraz už skoro dve dekády staré hororovné príbehy. Dodnes má už dve voľné pokračovania a čaká nás tretie. V roku 1995 vyšiel Candyman: Farewell to the Flesh a v roku 1999 vyšiel film Day of the Dead.

Candyman
Zdroj: pinterest.com

Postavy, ktoré vytvoril Clive Barker a režírovala ich Nia DaCosta, budú svoje nočné mory prežívať v rovnakom susedstve v meste Chicago, v ktorom sa odohrával aj prvý film.

Nový trailer na film Candyman

Trailer nám predstavuje nové postavy, ktoré nás budú sprevádzať, ale vrátia sa aj staré tváre, ktoré poznáme z predošlých filmov. Cassie Kramer bude hrať rovnakú postavu, akú hral Madsen v prvom Candymanovi a vráti sa aj Tony Todd.

Detaily príbehu boli doteraz zahalené rúškom tajomstva, pretože producent a jeden z tvorcov Jordan Peele nás chcel naťahovať čo najdlhšie. Trailer na film Candyman je však už konečne tu a my tak dostávame prvé ukážky novej hororovej snímky.

candyman
Zdroj: sipusweb.com

Candyman je strašidelná postava, ktorá sa za vami objaví keď poviete do zrkadla päťkrát jeho meno. Namiesto jednej ruky má hák a akonáhle tejto hre podľahnete, čaká vás smrť. V traileri vidíme viaceré postavy, ktoré sa odvážia túto hru vyskúšať.

Príbeh

Príbeh sa bude však zameriavať na manželský pár, ktorý sa nasťahuje do spomínaného susedstva. Muž, umelec, začne byť posadnutý históriou Candymana a vytvorí si s ním nezvyčajné puto. Fotí miesta, ktoré sú v jeho príbehu významné, maľuje strašidelné zjavenia a dokonca má o ňom aj výstavu.

Trailer si môžete pozrieť tu:

Máte už zimomriavky? Tešíte sa na nové prevedenie kultového hororu? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -