FilmyTrailery

Trailer na novinku Charlieho anjeli dokazuje, že ženy môžu robiť čokoľvek!

Trailer na film Charlieho anjeli

Zvodné agentky na čele s Kristen Stewart. Toto je trailer na film Charlieho Anjeli!

Pozrite si prvý trailer reštartu kultovej série, v ktorom znie nový singel od Miley Cyrus, Ariany Grande a Lany Del Rey.

“Dobré ráno, Anjeli,” hovorí záhadný hlas a dáva tímu agentiek inštrukcie k ich ďalšej misii. Presne tak, Charlieho anjeli sú späť! Kultová séria, ktorá je ženskou odpoveďou na Bondovky, sa do našich kín vráti už túto jeseň. A v novinke sa predstaví naozaj hviezdne ženské obsadenie – Anjelov si zahrajú Kristen Stewart, Naomi Scott a Ella Balinska. Pozrite si prvý trailer k filmu Charlieho anjeli, v ktorom hlavné hrdinky bojujú s organizovaným zločinom (nielen) ženskými zbraňami.

Noví Charlieho anjeli vznikli pod režisérskou taktovkou talentovanej herečky a filmárky Elizabeth Banks, ktorú môžete poznať ako Effie zo série Hry o život či Gail z filmov Ladíme, ktorých druhý diel aj režírovala.

Ako noví anjeli sa predstavia herečka a modelka Kristen Stewart (sága Twilight), Naomi Scott známa z najnovšej disneyovky Aladdin či talentovaná Ella Balinska. Okrem nich sa vo filme ukáže aj režisérka filmu Elizabeth Banks, hollywoodska legenda Patrick Stewart (séria X-Men), Djimon Hounsou (Captain Marvel) či Sam Claffin (Hry o život).

Trailer na film Charlieho anjeli

Zdroj: itafilm.sk

K novému filmu vznikla aj titulná pesnička, o ktorú sa postaralo trio “hudobných” anjelov – Miley Cyrus, Ariana Grande a Lana Del Rey. Ochutnávku z nej môžete počuť už v prvom traileri k filmu.

Nenechajte si ujsť akčnú komédiu Charlieho anjeli v kinách už od 7. novembra 2019. Na vaše plátnach ho prinesie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: Itafilm TS

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Filmy

  Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

  Filmy

  TOP 6 filmov v jednom priestore. Dokáže vzniknúť skvelý film medzi štyrmi stenami?

  Filmy

  Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

  Pridaj komentár