Trailer na film Dangerous Lies od Netflixu odhaľuje lacnú kópiu detektívky Na nože

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix prichádza s novým filmom Dangerous Lies a najnovší trailer prezrádza oveľa viac. Pamätáte si ešte na minuloročný hit Na nože od režiséra Riana Johnsona? Nadchádzajúci thriller malých obrazoviek vyzerá podobne, miestami až ako jeho lacnejšia kópia.

Ako teda môžeme vidieť, streamovacia platforma nenecháva nič na náhodu a do sveta chcú priniesť obľúbené trendy dnešnej doby. Ale vsadiť na podozrivo rovnaké dielo od iného tvorcu, to sa už za náhodu považovať nedá. O čom vlastne bude tento výtvor trvajúci len 96 minút?

Zdroj: decider.com

Dokáže nás trailer na film Dangerous Lies zaujať?

Vo filme môžeme vidieť mladú opatrovateľku, ktorú si zahrala hviezda seriálu Riverdale Camila Mendes. Tá sa stáva blízkou priateľkou bohatého staršieho muža (Elliot Gould), o ktorého je povinná sa postarať. Všetko sa začne komplikovať v momente, kedy starec zomrie záhadnou smrťou, ale ten ešte pred svojim koncom prepíše všetok majetok opatrovateľke.

Znie vám to povedome, však? Ale aby som situáciu trochu odľahčil, netreba vždy všetko hádzať do jedného vreca. Film sleduje Katie (Camila Mendes) a jej manžela, ktorého si zahral Jessie T. Usher. Po smrti starca sú obaja zatiahnutí do sveta, v ktorom im robia „zimomriavky“ záhadní muži, detektív a postupom času aj vlastný tieň.

Oficiálna synopsa k filmu Dangerous Lies:

Po tom, čo Katie Franklinová (Camila Mendes) stratila svoju prácu čašníčky, zoberie prácu opatrovateľky bohatého staršieho muža v rozľahlej a prázdnej chicagskej usadlosti. Obaja sa časom zblížia, ale keď muž nečakane zomiera, všetok majetok prepíše na Katie. Ona a jej manžel Adam (Jessie T. Usher) vtiahnutí do zločineckého sveta plného podvodov a vrážd. Ak chcú prežiť, budú musieť obetovať kúsok zo seba.

Film zrežíroval menej známy Michael M. Scott a pracoval zo scenára Davida Goldena. Dangerous Lies bude taktiež obsahovať aj herecké obsadenie ako Jamie Chung, Cam Gigandet a Sasha Alexander. Premiéra je naplánovaná na Netflixe už 30. apríla 2020.

Čo hovoríte na nový trailer k filmu Dangerous Lies? Pozriete si film na Netflixe, alebo radšej nie? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -