FilmyTrailery

Ešte temnejší a drsnejší: Trailer na film Dievča v pavúčej sieti vám akciou zamotá hlavu!

Trailer na film Dievča v pavúčej sieti

Známa Lisbeth Salanderová, kultová hlavná postava úspešnej knižnej série Milénium Stiega Larssona, sa vracia na plátna v adaptácii krimi bestselleru Dievča v pavúčej sieti. V temnom thrilleri sa hackerka Lisbeth spolu s novinárom Mikaelom Blomkvistom zamotáva do siete plnej klamstiev, kyber zločincov a skorumpovaných politikov. Hoci je Dievča v pavúčej sieti adaptáciou rovnakej knižnej série, film nie je pokračovaním filmu Muži, ktorí nenávidia ženy režiséra Davida Finchera.

Novinku má na svedomí úplne nový tvorivý tím a predstaví sa v ňom nové herecké obsadenie. Z prvých ukážok je jasné, že film bude oveľa temnejší a drsnejší ako jeho predchodca. To potvrdzuje aj výber režiséra Fedeho Alvareza, ktorý má na svedomí desivé horory Evil Dead a Muž v temnote.

Ako Lisbeth Salanderová sa predstaví anglická hviezda Claire Foy. V našich kinách sa predstaví už v novembri. Drsný krimi thriller odhalí ďalší príbeh hackerky a ochrankyne týraných žien. Jej boj však bude ešte viac osobný. Tentokrát sa totižto bude musieť vyrovnať s vlastnou minulosťou, keď sa proti nej postaví jej stratená sestra.

A kto si v novinke zahrá? Ako sa píše vyššie, v hlavnej úlohe sa predstaví Claire Foy. Tá sa preslávila v seriáli The Crown o anglickej kráľovskej rodine, kde si zahrala mladú kráľovnú Alžbetu. Novinárom Mikaelom Blomkvistom zas bude vychádzajúca islandská hviezda menom Sverrir Gudnason, ktorý je známy z filmu Borg/McEnroe. Talentované obsadenie dopĺňa Sylvia Hoeks (Blade Runner 2049) ako Lisbethina stratená sestra Camilla, spolu s hviezdami ako LaKeith Stanfield (Get Out) či Stephen Merchant (Logan).

Trailer na film Dievča v pavúčej sieti

Zdroj: itafilm.sk

Ak vás trailer na temný a drsný film Dievča v pavúčej sieti zaujal, určite si poznačte dátum 8. novembra, kedy ho do našich kín prinesie spoločnosť Itafilm.

Zdroj: TS Itafilm

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár