FilmyOdporúčameTrailery

Jesse Pinkman je späť v emocionálnom traileri na film El Camino

Trailer na film El Camino – Záver príbehu Breaking Bad už pomaly klope na dvere fanúšikov. Oddaných divákov, ktorí patria medzi milióny, ktorí považujú pôvodný dramatický seriál za jedno z najlepších diel modernej televízie. Hlavnou postavou bol síce Walter White (Bryan Cranston), no dej by sa nezaobišiel ani bez Jesseho Pinkmana (Aaron Paul), ktorý bude protagonistom nadchádzajúceho príbehu.

Trailer na film El Camino

Ako píše portál Movieweb, tvorca Vince Gilligan pôvodne nikomu neprezradil, že do hĺbky rozmýšľal o príbehu Jesseho Pinkmana (Aaron Paul) po jeho úteku. Zvažoval aj možnosť krátkometrážneho filmu, ktorý by mal len zopár minút. V roku 2018 sa však rozhodol svoje nápady komunikovať smerom von a z tejto myšlienky vznikol 2-hodinový celovečerný príbehToto povedal v rozhovore:

“Nehovoril som o tom nikomu, pretože som si nebol istý, či by som s tým niekedy niečo spravil. Začal som ale premýšľať: “Čo sa stalo s Jessem?” Vidíte, ako odíde na aute. V mojej hlave to znamená šťastný koniec. No ako postupovali roky, pomyslel som si: “Ako ten koniec – nazvime to koniec, ktorý nie je šťastný ani smutný – vlastne vyzeral?”

No teraz, a to aj napriek dlhým prípravám a rozhodovaniu sa, je Breaking Bad film El Camino už naozaj za rohom. Už 11. októbra vrátime do sveta, ktorý sme opustili s otvorenou sánkou už vyše 6 rokov dozadu. My sa tešíme, už sa nevieme dočkať, pričom si myslíme, že podobne ste na tom aj vy.

Breaking Bad film El Camino

Zdroj: pinterest.com

O čom bude Breaking Bad film?

Samotný film nadviaže na koniec seriálu Breaking Bad. Určite si pamätáte, že v úplnom závere zomrel Walter White a Jesse Pinkman sa konečne dostal na slobodu. Začneme pritom presne tam – vyslobodením Jesseho. Ako nám už dávnejšie naznačil oficiálny popis, príbeh sa zameria na to, čo sa s ním stalo po tom, ako unikol. Chýbať taktiež nebudú prequelové prvky flashbackov, teda je možné, že sa v nejakých scénach objaví aj Heisenberg.

El Camino VYROZPRÁVA PRÍBEH UNESENÉHO MUŽA A JEHO CESTY ZA SLOBODOU.”

Zdroj: youtube.com,

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár