To, že na duchov neveríte, ešte neznamená, že neexistujú! Trailer na film Ghost Stories vám to dokáže…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako ste na tom vy? Veríte na duchov, alebo si myslíte, že sú to len výmysly? Na tom teraz nezáleží. Jedno ale majte na pamäti: ak existujú, tak im vôbec nezáleží na tom, v čo veríte. Preto sa musíte mať stále na pozore…

Trailer na film Ghost Stories
Zdroj: flipboard.com

Už o mesiac, 7. júna, si aj v našich kinách pozrieme jeden z najlepších britských hororov posledného obdobia – Ghost Stories. Ako uvidíte v traileri, dejom budeme kráčať spolu s hlavnou postavou, ktorú stvárnil herec Andy Nyman. Cynický profesor Phillip Goodman, ktorý spochybňuje všetko nadprirodzené, sa jedného dňa stretne s desivou, no reálnou záhadou… Niekto ho potom vyzve, aby ju vyriešil.

Podarí sa mu objasniť tri svedectvá ľudí, ktorí sa stretli s paranormálnym svetom, alebo sa raz a navždy presvedčí o tom, že duchovia existujú? To sa dozvieme už onedlho. Dovtedy si môžeme užiť atmosférický trailer, ktorý nám predstavuje príbeh, v ktorom nič nie je tak, ako to vyzerá!

Trailer na film Ghost Stories

Andy Nyman nielen stvárnil hlavnú postavu, ale sa vôbec po prvýkrát postaral aj o réžiu aj scenár. S tým mu pomáhal kolega Jeremy Dyson. Vysoko talentované herecké obsadenie doplňujú mená ako Paul Whitehouse či Alex Lawther. Vo filme nechýba ani jeden z najpopulárnejších britských hercov, Martin Freeman, ktorého postava je súčasťou jedného z duchárskych príbehov.

Trailer na film Ghost Stories
Zdroj: radiotimes.com

Hororová dráma Ghost Stories mala vo Veľkej Británii či USA premiéru už takmer pred mesiacom. Aj preto sme si už mohli prečítať slušnú dávku zahraničných recenzií. Zatiaľ to vyzerá tak, že nie je žiaden dôvod sa na nadchádzajúcu slovenskú premiéru netešiť, keďže tí, ktorí film už videli, ho chvália za nostalgické a klasické kvality starších hororov. Osobne som naň veľmi zvedavý, pretože som jeden z ľudí, ktorý práve podobné horory vyhľadáva. Objaviť by sa v ňom taktiež mali prvky psycho-thrilleru, čo má za následok efektívny či obzvlášť chladný a strašidelný výsledok.

Tešíte sa na slovenskú premiéru filmu Ghost Stories? Ak áno, určite si poznačte dátum 7. júna, kedy ho do našich kín prinesie spoločnosť CinemArt!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -