FilmyTrailery

Finálny trailer na film Mile 22 prichádza a herec Mark Wahlberg sa ocitá v kolotoči plnom krvi!

Trailer na film Mile 22

Prvú ukáźku sme si mohli vychutnať ešte v máji. Dnes tu už ale máme finálny trailer k nadchádzajúcej snímke Mile 22. V prvom sme si mohli všimnúť veľké množstvo krvavej akcie a pri nej ostaneme aj tentokrát. Zdá sa, že tento intenzívny akčný thriller bude dokonalým spôsobom ako ukončiť leto s poriadnym balíkom v pokladnici. Neveríte? Dôkazom je aj nová skladba od Migosa, ktorá filmu dodáva to správne napätie a nabitú atmosféru!

v prvom traileri na film Mile 22

Zdroj: teaser-trailer.com

Kam nás zavedie dej akčného filmu Mile 22?

Za režisérske kreslo zasadol Peter Berg a v hlavnej úlohe sa predstavuje hviezdny Mark Wahlberg. Ten stvárnil charakter Jamesa Silvu, operátora CIA pre najhľadanejších ľudí na svete. Za pomoci špičkového tajného veliteľského tímu musí Silva získať a prepraviť náklad, v ktorom sa nachádzajú životu dôležité informácie týkajúce sa Mile 22. Celý plán znie pomerne jednoducho, ale ako môžeme vidieť v najnovšom traileri, nič nebude zadarmo. Podarí sa im uspieť, alebo sa máme pripraviť na tragický koniec?

Film Mile 22 začal natáčanie v novembri 2017. V meste Atlanta sa štáb zdržal jeden mesiac. Neskôr sa presunuli do Kolumbie a Bogoty, presne v januári a februári roku 2018. Na natáčaní sa mal dokonca objaviť aj kolumbijský prezident Juan Manuel Santos, ktorý však pozvanie režiséra Petera Berga odmietol. A aby toho nebolo málo, tvorca si pre nás chystá aj pokračovanie.

Premiéra je naplánovaná na 17. augusta. Len treba dúfať, že to nedopadne ako nedávna katastrofa jednonohého “superhrdinu” Dwaynea Johnsona v podpriemernej snímke Mrakodrap. Dáte filmu šancu a objavíte sa v kine?

Zdroje: youtube.com, imdb.com

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár