Finálny trailer na film Mile 22 prichádza a herec Mark Wahlberg sa ocitá v kolotoči plnom krvi!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer na film Mile 22

Prvú ukáźku sme si mohli vychutnať ešte v máji. Dnes tu už ale máme finálny trailer k nadchádzajúcej snímke Mile 22. V prvom sme si mohli všimnúť veľké množstvo krvavej akcie a pri nej ostaneme aj tentokrát. Zdá sa, že tento intenzívny akčný thriller bude dokonalým spôsobom ako ukončiť leto s poriadnym balíkom v pokladnici. Neveríte? Dôkazom je aj nová skladba od Migosa, ktorá filmu dodáva to správne napätie a nabitú atmosféru!

v prvom traileri na film Mile 22
Zdroj: teaser-trailer.com

Kam nás zavedie dej akčného filmu Mile 22?

Za režisérske kreslo zasadol Peter Berg a v hlavnej úlohe sa predstavuje hviezdny Mark Wahlberg. Ten stvárnil charakter Jamesa Silvu, operátora CIA pre najhľadanejších ľudí na svete. Za pomoci špičkového tajného veliteľského tímu musí Silva získať a prepraviť náklad, v ktorom sa nachádzajú životu dôležité informácie týkajúce sa Mile 22. Celý plán znie pomerne jednoducho, ale ako môžeme vidieť v najnovšom traileri, nič nebude zadarmo. Podarí sa im uspieť, alebo sa máme pripraviť na tragický koniec?

Film Mile 22 začal natáčanie v novembri 2017. V meste Atlanta sa štáb zdržal jeden mesiac. Neskôr sa presunuli do Kolumbie a Bogoty, presne v januári a februári roku 2018. Na natáčaní sa mal dokonca objaviť aj kolumbijský prezident Juan Manuel Santos, ktorý však pozvanie režiséra Petera Berga odmietol. A aby toho nebolo málo, tvorca si pre nás chystá aj pokračovanie.

Premiéra je naplánovaná na 17. augusta. Len treba dúfať, že to nedopadne ako nedávna katastrofa jednonohého „superhrdinu“ Dwaynea Johnsona v podpriemernej snímke Mrakodrap. Dáte filmu šancu a objavíte sa v kine?

Zdroje: youtube.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -