Režisér hororu Uteč predstavuje novú nočnú moru! Trailer na film ‚My‘ vám nedá spať…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Mnohí z vás si to určite budú pamätať. Na jar roku 2017 sa do kín dostal nenápadný film, z ktorého sa stal obrovský hit. Film Uteč (Get Out) mal všetko – sociálny komentár, hororové prvky, príbehové zvraty atď. Zo skromného rozpočtu, ktorý nedosiahol ani 5 miliónov, dokázal režisér-scenárista Jordan Peele vytvoriť horor, ktorý si zarobil cez štvrť miliardy dolárov.

Uteč je momentálne 3. najlepšie zarábajúcim R-rated hororom. Omnoho dôležitejšie je však to, ako veľmi dobrý bol. Na platforme Metacritic mu svieti skvelých 84/100 bodov, zatiaľ čo na Rotten Tomatoes má nádherných 98%. Skvelé ohlasy verejnosti a úžasný scenár zaručili, že kariéra Jordana Peelea poputuje hore. A práve dnes je deň, kedy konečne dostávame lepší pohľad na jeho pripravovaný horor s názvom My!

Trailer na film My

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=hNCmb-4oXJA]

 

Ukážka nám predstavuje príbeh, v ktorom sa rodina vydá na dovolenku. Adelaide, Gabe a ich dve deti to majú namierené na pláž, do nostalgického rodinného domu, aby si odpočinuli a relaxovali. Je však zjavné, že niečo sa pokazí – a to veľmi. Rodina si začne všímať záhadné paranormálne siluety, ktoré nie sú priateľské ani nepriateľské. Sú nimi. Ako hovorí Adelaide: „Sme to MY.“

Jordan Peele filmom Uteč uspel najmä preto, lebo príbeh je jednou veľkou metaforou o afro-americkej kultúre v modernom svete. Režisér však povedal, že novinka sa nebude zameriavať na rasové problémy. Ako prezrádza trailer, „my sami sme svojimi najhoršími nepriateľmi,“ čo Peele doplnil tým, že chce vybudovať „novú mytológiu monštier.“ To, či sa mu to podarí, je otázne. Je však takmer isté, že minimálne si užijeme zaujímavý a kvalitný horor.

trailer na film my
Zdroj: cosmopolitan.com

Ako sa vám zatiaľ pozdáva film My? Veríte, že Jordan Peele dokáže zopakovať svoj veľký úspech z roku 2017? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: vox.com, imdb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -