Ako sa zo psa stal najlepší priateľ človeka? Trailer na film Náčelník vám to prezradí!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Trailer na film Náčelník

Nie nadarmo sa hovorí, že pes je najlepší priateľ človeka. Ako totižto mnohí z vás vedia, naše puto je niečim špeciálne, magické. Ak sa pozrieme na svojho psa, nevidíme len zviera, ale svojho dávneho spojenca, jedného z rodiny. Tým z vás, ktorí to vnímajú rovnako, by som rád predstavil pripravovanú novinku, ktorá sa bude venovať práve tejto téme. Respektíve jej histórii. Sľubný film Náčelník nám totižto má ukázať, ako sa zo psa stal najlepší priateľ človeka.

Pripravovaný film Náčelník toho sľubuje naozaj veľa. Mali by sme sa dočkať nádherného vizuálneho zážitku plného akcie i krásy, no taktiež aj silného príbehu o tom, ako vzniklo odveké puto, ktoré navždy zmenilo históriu ľudstva. Presvedčte sa o tom sami vo vyššie uvedenej ukážke.

Náčelník rozpráva epické dobrodružstvo, ktoré sa odohráva počas poslednej doby ľadovej pred 20 000 rokmi. Neskúsený lovec ostáva opustený vlastným kmeňom a ponechaný napospas divočine. Cestu mu skríži vlk, taktiež opustený svojou svorkou. Z odvekých nepriateľov sa zrazu musia stať spojenci. Iba tak totiž dokážu prežiť a nájsť cestu domov k svojim najbližším.

Režisérom Náčelníka je vizionár Albert Hughes, ktorý má so svojím bratom Allenom na
svedomí vizuálne prepracované filmy ako Kniha prežitia s Denzelom Washingtonom či V pekle s Johnnym Deppom. V hlavnej úlohe sa v Náčelníkovi predstaví mladá hviezda,
talentovaný Kodi Smit-McPhee, známy z post-apokalyptickej Cesty s Viggom
Mortensenom, zo skvelého Úsvitu planéty opíc či komiksovky X-Men: Apokalypsa. Napriek jeho veku už má bohaté skúsenosti s veľkými filmovými projektami a práve preto veríme, že aj v nadchádzajúcej novinke odvedie skvelú prácu!

film Náčelník
Zdroj: itafilm.sk

Doba ľadová príde už toto leto. Nezabudnite si poznačiť dátum 30. augusta, kedy film Náčelník do slovenských kín prinesie spoločnosť Itafilm!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -