Ešte krivilačnejší Predátori nám v prvom traileri prinášajú genocídu ľudstva! Dokážeme si s nimi poradiť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Trailer na film Predátor

Čakali ste dlho na prvý príves k nadchádzajúcemu filmu Predátor? Určite v tom nie ste sami, ale k dnešnému dňu sa všetko zmenilo. Prvý trailer sa ukázal a snaží sa zaujať dnešné moderné publikum, ktoré je niekedy náročné až príliš. Možnou výhodou je fakt, že film nebude nadväzovať na svojho predchodcu a prinesie nám niečo úplne nové. Bude to však stačiť?

Zdroj: avpgalaxy.com

Trailer svoju premiéru zažil na CinemaCone v Las Vegas a na internet sa dostal až o pár dní neskôr. No teraz si ho konečne môžeme pozrieť aj my. Ako môžeme vidieť, ide naozaj do tuhého. Z vonkajších priestorov vesmíru sa ocitáme v menších priestoroch mestských ulíc. Sú silnejší a múdrejší. Geneticky sa modernizovali s DNA iných druhov a na naše územie prinesú genocídu. Dokáže ich ľudstvo zastaviť?

Najnovší Predátor bude reštart, ktorý nás pripravuje na novú sériu filmov!

Ďalšou otázkou je, či nám bude stačiť prímestské prostredie. V skutočnosti sa žiaden film zo série ani len kúsok nepriblížil úplne prvému filmu z roku 1987. V ňom si zahral Arnold Schwarzenegger, ktorý sa vo filme už bohužiaľ neobjaví. Ak si spomínate na pôvodný diel, po boku hlavnej postavy stál vtedy ešte mladý Shane Black. Toho spoznáme aj pri najnovšom filme, ktorý sa ukáže už na jeseň. Avšak na striebornom plátne ho budeme hľadať len márne. Black totižto zasadol do režisérskeho kresla a po úspechoch ako Iron Man 3 a Ostrí chlapci si na svoje konto, dúfame, pripíše ďalší skvelý film!

Film zažije svoju premiéru 14. septembra 2018 a štúdio Fox sa posnaží napraviť svoje chyby z minulosti. Podarí sa im naštartovať novú sériu filmov s nemilosrdnými lovcami? Určite si nezabudnite pozrieť trailer, ktorý vám k tomu napovie!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -