Dwayne „The Rock“ Johnson sa ocitá v plameňoch a v najnovšom traileri na film Skyscraper nám ukazuje miestami až nadľudskú silu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Zo všetkých spotov, ktoré sa ukázali na Super Bowle sa zdá, že si film Skyscraper odniesol tie najlepšie ohlasy a pravdepodobne sa stal jedným z najzaujímavejších trailerov dňa. Po tom, čo sme mali možnosť vidieť teaser a plagát, kde herec letí vzduchom, sme sa nakoniec dočkali aj prvého traileru. Štúdio Universal za danú propagáciu svojho nadchádzajúceho filmu zaplatilo 5 miliónov dolárov.

Nová ukážka je dôvodom toho, že sa film určite oplatí vidieť. Akcia, kopa svalov a niekedy až nadľudská sila. Aj tak by sme mohli definovať hlavnú postavu, ktorú si zahral Dwayne „The Rock“ Johnson. Film sa v kinách ukáže už toto leto a tu mi napadá len jedna otázka. Kedy tento neskutočne vyťažený herec stíha točiť všetky filmy?

Dej, ktorý nemusí, ale môže prekvapiť

Ikona strieborného plátna, Dwayne Johnson, vedie herecké obsadenie gigantického mrakodrapu ako bývalý FBI líder záchranného tímu a americký vojnový veterán Will Sawyer, ktorý v novom povolaní hodnotí bezpečnosť mrakodrapov. Všetko sa začne komplikovať po príchode do Číny, kde sa nachádza ten najväčší zo všetkých. Najbezpečnejšia budova sa ocitá v plameňoch a Will Sawyes bude musieť zistiť, kto je za útok zodpovedný. Do cesty sa mu však postaví aj iná, dôležitejšia úloha. Záchrana vlastnej rodiny.

Príbeh sa síce zdá trochu hlúpy, no nádej na úspech to určite má. A to aj preto, že sa v hlavnej úlohe nachádza Dwayne Johnson. Film sa do kín dostane už 13. júla a bude určite zaujímavé sledovať, do akých výšok sa podarí tomuto horiacemu mrakodrapu dostať. Vysoko s poriadnym balíkom peňazí alebo sa zaradí medzi priemerné akčné filmy bez výpovednej hodnoty? To uvidíme už v lete. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínaný trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.  

skyscraper
Zdroj: lrmonline.com
ZDROJvariety

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -