FilmyTrailery

Dwayne “The Rock” Johnson sa ocitá v plameňoch a v najnovšom traileri na film Skyscraper nám ukazuje miestami až nadľudskú silu!

Zo všetkých spotov, ktoré sa ukázali na Super Bowle sa zdá, že si film Skyscraper odniesol tie najlepšie ohlasy a pravdepodobne sa stal jedným z najzaujímavejších trailerov dňa. Po tom, čo sme mali možnosť vidieť teaser a plagát, kde herec letí vzduchom, sme sa nakoniec dočkali aj prvého traileru. Štúdio Universal za danú propagáciu svojho nadchádzajúceho filmu zaplatilo 5 miliónov dolárov.

Nová ukážka je dôvodom toho, že sa film určite oplatí vidieť. Akcia, kopa svalov a niekedy až nadľudská sila. Aj tak by sme mohli definovať hlavnú postavu, ktorú si zahral Dwayne “The Rock” Johnson. Film sa v kinách ukáže už toto leto a tu mi napadá len jedna otázka. Kedy tento neskutočne vyťažený herec stíha točiť všetky filmy?

Dej, ktorý nemusí, ale môže prekvapiť

Ikona strieborného plátna, Dwayne Johnson, vedie herecké obsadenie gigantického mrakodrapu ako bývalý FBI líder záchranného tímu a americký vojnový veterán Will Sawyer, ktorý v novom povolaní hodnotí bezpečnosť mrakodrapov. Všetko sa začne komplikovať po príchode do Číny, kde sa nachádza ten najväčší zo všetkých. Najbezpečnejšia budova sa ocitá v plameňoch a Will Sawyes bude musieť zistiť, kto je za útok zodpovedný. Do cesty sa mu však postaví aj iná, dôležitejšia úloha. Záchrana vlastnej rodiny.

Príbeh sa síce zdá trochu hlúpy, no nádej na úspech to určite má. A to aj preto, že sa v hlavnej úlohe nachádza Dwayne Johnson. Film sa do kín dostane už 13. júla a bude určite zaujímavé sledovať, do akých výšok sa podarí tomuto horiacemu mrakodrapu dostať. Vysoko s poriadnym balíkom peňazí alebo sa zaradí medzi priemerné akčné filmy bez výpovednej hodnoty? To uvidíme už v lete. Do tej doby si nezabudnite pozrieť spomínaný trailer, ktorý nájdete vyššie v článku.  

skyscraper

Zdroj: lrmonline.com

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár