Nový trailer na Spider-Man: Far From Home bude úzko spätý s Avengers: Endgame!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tento článok obsahuje SPOILERY z filmu Avengers: Endgame! Pokiaľ ste ho teda ešte nevideli, prečítajte si ho neskôr.

Ešte pred premiérou Avengers: Endgame sme sa dozvedeli, že tento film neukončí Tretiu fázu Marvel Cinematic Universe. Pôvodným plánom totižto bolo, že pokračovanie Spider-Mana odštartuje zatiaľ záhadnú Štvrtú fázu. Nakoniec však bolo oznámené, že práve film Spider-Man: Far From Home ukončí Tretiu fázu a navnadí nás na tú ďalšiu – o ktorej zatiaľ takmer nič netušíme.

Ako bolo povedané, tento film má začať hneď štyri minúty po skončení Endgame. Je však veľmi otázne, čo sa pod touto informáciou myslí. Posledný pohľad na Petera Parkera sme totižto dostali vtedy, keď sa po rozplynutí prvýkrát vrátil do školy a pozdravil sa s jeho kamarátom Nedom.

Spider-Man: Far From Home
Zdroj: sony pictures

Čo odhalí druhý trailer na film Spider-Man: Far From Home?

Prvý trailer nám v podstate prezradil len to, že udalosti Endgame prežil Peter, jeho kamaráti a Nick Fury. Druhého traileru sme sa mali dočkať už 25. marca, no nakoniec v ten deň vyšli iba tri plagáty. Trailer nám vraj ukázať nemohli, pretože obsahoval spoilery z filmu Avengers: Endgame.

Teraz však máme po premiére, väčšina ľudí si ho už stihla pozrieť a nový trailer na pokračovanie Spider-Mana pomaly ale isto prichádza. Pre Marvel muselo byť veľmi ťažké propagovať film Far From Home bez toho, aby odhalili čokoľvek z Endgame. Každopádne, tentokrát sa musia ponoriť hlbšie do príbehu, takže nový trailer príde aj so špeciálnym varovaním

Spider-Man: Far From Home
Zdroj: sony pictures

Podľa portálu Trailer Track bude mať druhý trailer krátke intro od Toma Hollanda, ktorý divákom oznámi, že táto ukážka obsahuje spoilery z Endgame. Ide o vskutku vtipný paradox, keďže práve Tom je majstrom v prezrádzaní dôležitých detailov o MCU v rozhovoroch alebo na sociálnych sieťach. Zároveň sme sa dozvedeli, že by mal nový trailer prísť už v najbližších dňoch.

Čo by teda reálne mohol „prezradiť“? Podľa nás sa to bude týkať faktu, že sa on aj jeho spolužiaci na 5 rokov vyparili z existencie. Uvidíme už v traileri drasticky zmenený svet po Thanosovom lusknutí? Možno aj preto si nechce na prázdniny v Európe zobrať svoj oblek – proste si potrebuje dopriať mentálnu prestávku.

Čo si myslíte, že druhý trailer ukáže? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -