FilmyTrailery

Pripravte sa na boj tých najmocnejších kúzelníkov: Trailer na Grindelwaldove zločiny je fantastický!

Veľkolepý trailer na Grindelwaldove zločiny

Príbeh Newta Scamandera naberá temnejší a nebezpečnejší smer v nadchádzajúcom filme Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny! Presne to nám ukazuje aj úplne nový trailer, ktorý sa len pred chvíľou dostal na verejnosť. Tvorcovia využili príležitosť svojho panelu na Comic-Cone 2018 v San Diegu, ktorý je v plnom prúde.

Dosť však reči. Pozrite sa sami na nové magické dobrodružstvo, v ktorom sa Newt spojí s legendárnym Albusom Dumbledoreom, aby porazili Grindelwalda!

Grindelwaldove zločiny samozrejme budú len druhou kapitolou filmovej série, ktorá má pozostávať až z piatich častí. Samozrejme teda pred sebou máme ešte veľký kus cesty, pričom úspešný počin Fantastické zvery a ich výskyt bol len “skromný” začiatok. Do centra príbehu je tentokrát zakomponovaný temný kúzelník Grindelwald, ktorého stvárňuje Johnny Depp. Ako diváci sa taktiež môžeme tešiť na Dumbledorea (Jude Law) v jeho plnej sile, roky predtým, ako spoznal Harry Pottera. Medzi tým všetkým, ako nám ukazuje trailer, stojí práve Newt Scamander (Eddie Redmayne), ktorý bude musieť dokázať, ako veľmi vie byť mocný!

fantastické zvery 2 dumbledore

Dumbledore a Grindelawld vo filme Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny; Zdroj: ew.com

Ako sa vám pozdáva nový trailer na Grindelwaldove zločiny, ktorý k nám dorazil z Comic-Conu? Veríte, že druhá kapitola Newtovho príbehu prekoná prvú časť? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Filmy

  Ako si pozrieť celý Marvel Cinematic Universe v chronologickom poradí?

  Filmy

  Dozvedeli sme sa oficiálny dátum vydania filmu Blade? Kedy sa lovec upírov pripojí do MCU?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Pridaj komentár