Pripravte sa na boj tých najmocnejších kúzelníkov: Trailer na Grindelwaldove zločiny je fantastický!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Veľkolepý trailer na Grindelwaldove zločiny

Príbeh Newta Scamandera naberá temnejší a nebezpečnejší smer v nadchádzajúcom filme Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny! Presne to nám ukazuje aj úplne nový trailer, ktorý sa len pred chvíľou dostal na verejnosť. Tvorcovia využili príležitosť svojho panelu na Comic-Cone 2018 v San Diegu, ktorý je v plnom prúde.

Dosť však reči. Pozrite sa sami na nové magické dobrodružstvo, v ktorom sa Newt spojí s legendárnym Albusom Dumbledoreom, aby porazili Grindelwalda!

Grindelwaldove zločiny samozrejme budú len druhou kapitolou filmovej série, ktorá má pozostávať až z piatich častí. Samozrejme teda pred sebou máme ešte veľký kus cesty, pričom úspešný počin Fantastické zvery a ich výskyt bol len „skromný“ začiatok. Do centra príbehu je tentokrát zakomponovaný temný kúzelník Grindelwald, ktorého stvárňuje Johnny Depp. Ako diváci sa taktiež môžeme tešiť na Dumbledorea (Jude Law) v jeho plnej sile, roky predtým, ako spoznal Harry Pottera. Medzi tým všetkým, ako nám ukazuje trailer, stojí práve Newt Scamander (Eddie Redmayne), ktorý bude musieť dokázať, ako veľmi vie byť mocný!

Dumbledore a Grindelawld vo filme Fantastické Zvery: Grindelwaldove Zločiny; Zdroj: ew.com

Ako sa vám pozdáva nový trailer na Grindelwaldove zločiny, ktorý k nám dorazil z Comic-Conu? Veríte, že druhá kapitola Newtovho príbehu prekoná prvú časť? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -