Zájdime spolu na Strašidelnú dovolenku! Nový trailer na Hotel Transylvánia 3 nám predstavuje ešte lepšie vtipy

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Nový trailer na Hotel Transylvánia 3

Partia z Hotela Transylvánia je späť v akcii! Tentokrát bude čeliť zatiaľ najväčšej výzve… rodinnej plavbe na lodi. Presne tak, naše obľúbené monštrá a čarodejnice sa v pokračovaní konečne dočkajú zaslúženej dovolenky. Povedať však, že Dracula z výletu nie je veľmi nadšený, by bolo málo. Ako uvidíte v traileri, jeho život je už tak dostatočne hektický. Preto mu podľa neho pobyt v “hoteli na vode” príliš nepomôže s odpočinkom od starostí. Všetko sa však po nalodení rýchlo zmení a začne sa vyvíjať naozaj zaujímavá situácia. Má sa však rodinka na čo tešiť, a podstatnejšie, užijeme si pokračovanie aj my?

Týmto vám chceme predstaviť úplne nový ukážku na Strašidelnú dovolenku:

Nový trailer nám ukazuje začiatok zaslúženej dovolenky. Ako môžeme vidieť, kvalita animácie je opäť špičková a od štúdia Sony Pictures Animation sa dočkáme skvelého animáku. Aj Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka má na starosti režisér Genndy Tartakovsky, ktorý taktiež pracoval na prvých dvoch častiach. Tretí diel by mal nadviazať na vtipné skeče a hlášky z predchádzajúcich filmov, ktoré sme si tak veľmi zamilovali.

Zdroj: zastavki.com

O čom bude príbeh Strašidelnej dovolenky?

V najnovšom pokračovaní série Hotel Transylvánia sa Drakula, Mavis, Jonny a zvyšok partie vydávajú na dovolenkovú plavbu na výletnej lodi. Všetko nasvedčuje tomu, že si od zvyčajných problémov na chvíľu oddýchnu, až do momentu, kedy sa Drakula nezamiluje do šarmantej kapitánky lode, Eriky. Hlava upírskej rodiny však netuší, že jeho nová láska je v skutočnosti potomkom legendárneho lovca upírov…

Podľa prvých ukážok a synopsy príbehu to vyzerá, že v lete sa dočkáme príjemne milej a vtipnej jazdy pre celú rodinu. Film Hotel Transylvánia 3: Strašidelná dovolenka do našich kín už 12. júla prinesie spoločnosť Itafilm. Tešíte sa rovnako, ako my?

ZDROJts

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -